خلاصه کتاب
دنباله طویل

The Long Tail

دنباله طویل
The Long Tail
دنباله طویل
4.5
35 امتیاز ثبت شده
چرا آینده کسب وکارهای خرده فروشی با تحولی عظیم روبه رو می شود؟
اثری از کریس اندرسون (Chris Anderson)
زمان مطالعه 23 دقیقه
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب دنباله طویل اثر کریس اندرسون به توضیح تفاوت های یک کسب و کار فیزیکی و دیجیتال و چگونگی وارد کردن یک کسب و کار فیزیکی به دنیای دیجیتال می پردازد.

مطالعه این کتاب که پس از انتشار در فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفت و برنده جایزه بهترین کتاب در حوزه کسب وکار شد, توسط جک ما (Jack Ma), موسس شرکت بزرگ علی بابا توصیه شده است.

تا به امروز بجای اینکه تمرکز شرکت ها بر روی میلیون ها بازار چند ده نفری باشد بر روی ده ها بازار میلیون نفری بوده است. متاسفانه هنوز هم شاهد این هستیم که بعضی کسب وکارها از قوانین بازار فیزیکی برای ارائه محصولات دیجیتال خود استفاده می کنند.

کریس اندرسون, نویسنده انگلیسی و یکی از متفکران و کارآفرینان حوزه دیجیتال در این کتاب در چارچوبی دقیق و کامل, به توضیح شباهت ها و مخصوصا تفاوت های فضای کسب و کار دیجیتال و فیزیکی می پردازد. همچنین در ادامه با القای ذهنیتی درست, مخاطب را برای ورود به بازار دیجیتال آماده می کند.

نویسنده این کتاب معتقد است که در جهان امروز دیگر «برتر بودن» شما را به برندی که انحصار بازار را در اختیار دارید تبدیل نمی کند, اما چگونه؟

با مطالعه خلاصه این کتاب با این مفهوم به خوبی آشنا خواهید شد. پس اگر تا کنون موفق به مطالعه این کتاب نشده اید پیشنهاد می کنیم خلاصه کتاب دنباله طویل در بوکاپو را از دست ندهید.

  1. صاحبان کسب وکارهای دیجیتال, آنلاین و آفلاین؛
  2. مدیران فروش, متخصصین بازاریابی و افراد فعال در حوزه فروش محصول؛
  3. افرادی که مایل هستند ذهنیتی نو در زمینه کسب وکار داشته باشند.

کریس اندرسون یک نویسنده و کارآفرین آمریکایی - انگلیسی است. او سابقه همکاری 7ساله با مجله اکونومیست (The Economist) را در کارنامه خود دارد و هم اکنون نیز هم بنیان گذار و مدیرعامل شرکت 3D Robotics است.

مقاله ای که در سال 2004 با عنوان دنباله طویل (The Long Tail) توسط او منتشر شد, باعث معروفیت او شد. اندرسون بعدا در سال 2006 همان مقاله را گسترش داد و به صورت کتاب درآورد که جزء پرفروش های نیویورک تایمز است. او در سال 2007 به عنوان 100 متفکر برتر مجله تایمز شناخته شده است.

نظرات کاربران

2 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
سعید اکبری
بسیار عالی و کاربردی
دوشنبه 02 مهر 1397
علی ایوبی
کتاب که ارزش رو داره
شنبه 26 بهمن 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها