مرجع خلاصه ارزشمندترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا
بوکاپو به شما کمک می‌کند که همیشه و همه‌جا با مطالعه یا گوش دادن «خلاصه‌ی کتاب‌ها»، نکات کلیدی آن‌ها را دریابید و از زمان خود بهترین استفاده را ببرید.
 پرسونا چیست و چرا برای داشتن یک کسب‌وکار موفق ضروریست؟  Persona Cover

پرسونا چیست و چرا برای داشتن یک کسب‌وکار موفق ضروریست؟

+ قالب آماده برای ساختن پرسونای کسب‌وکارتان

با طراحی پرسونا و شناخت مشتری‌ها، کسب‌و‌کارتان را به بهترین شکل به سوی موفقیت هدایت کنید

طراحی پرسونا یکی از مهمترین مراحل شناسایی مشتریان کسب‌و‌کار است. طراحی درست و مشخص کردن پرسونا در تمام مراحل کسب‌و‌کار مانند ایجاد هویت بصری، محیط کار،  انتخاب استراتژی‌ها، طراحی کمپین‌های بازاریابی و حتی تولید خود محصول بسیار اهمیت دارد.

شما با طراحی درست پرسوناها، به شناخت درستی از مشتری‌های خود خواهید رسید و این اولین گام شروع یک کسب‌و‌کار موفق است. با این طراحی درست، می‌توانید از هدر رفت زمان و منابع مالی خود جلوگیری کنید و گامی مهم در راستای موفقیت کسب‌و‌کارتان بردارید.

ما در این کتاب الکترونیکی ضمن بیان مفهوم پرسونا، روش عملی و گام‌به‌گام برای طراحی پرسونا ارائه کرده‌ایم، تا با کمک آن در کمترین زمان ممکن پرسوناهای کسب‌و‌کار خود را طراحی کنید. 

تصور کنید شما صاحب یک شرکت مشاوره‌ی سرمایه گذاری در بورس هستید. با بررسی بازار، ویژگی‌های مشتری‌های بالقوه خود را شناسایی می‌کنید و پرسوناهای خود را (نمایندگان بخش اصلی مشتری‌های شما) طراحی می‌کنید. وقتی می‌دانید پرسونای شما شخصی به اسم محمود محسنی است که 45 سال سن دارد، ماشین سانتافه سوار می‌شود. 2 فرزند دارد و ... ، قطعا می‌توانید تصمیمات درست‌تری در تمام مراحل کار بگیرید. برای مثال، پیشنهادات شما در تبلیغات و ... باید از لحاظ عددی به قدری بالا باشد که برای یک شخص در این سطح مالی جذاب باشد. بعلاوه سن این پرسونا می‌تواند نشان دهد که استفاده از لحن صمیمی و عامیانه برای کسب‌و‌کار شما مفید نخواهد بود. 

چرا باید این کتاب را دانلود کنم؟

زیرا آموزش‌های این کتاب به صورت کاربردی و عملی است، به نحوی که می‌توانید این آموزه‌ها را به راحتی بر روی کسب‌و‌کار خود پیاده‌سازی کنید. پرسونا یکی از مهمترین موضوعات در هر کسب‌و‌کار است که در بسیاری موارد در ایران مغفول می‌ماند و باعث ضررهای مالی و زمانی زیادی می‌شود. با فراگیری این کتاب کسب‌و‌کار خود را پیشرفت دهید و از رقبای خود پیشی بگیرید.

برای دانلود این کتاب الکترونیکی باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

خیر! این کتاب‌ الکترونیکی کاملا رایگان است. بوکاپو همواره بخشی از محتوا تولیدی خود را به صورت رایگان در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. هدف ما این است که بتوانیم گام کوچکی در راستای آموزش شما بزرگواران که بدنبال یادگیری هستید، برداریم.

پرسونا چیست و چرا برای داشتن یک کسب‌وکار موفق ضروریست؟

با تشکر

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال شد.

اگر تا 5 دقیقه دیگر ایمیلی دریافت نکردید، پوشه اسپم (Spam) را چک کنید.

اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها