مرجع خلاصه ارزشمندترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا
بوکاپو به شما کمک می‌کند که همیشه و همه‌جا با مطالعه یا گوش دادن «خلاصه‌ی کتاب‌ها»، نکات کلیدی آن‌ها را دریابید و از زمان خود بهترین استفاده را ببرید.
 5 دلیل برای اینکه گاوصندوق شما خالی از پول است!  wealth

5 دلیل برای اینکه گاوصندوق شما خالی از پول است!

راهکارهای عملی برایان تریسی برای دست‌یابی به قله‌های ثروت

همه افراد به دنبال استقلال مالی هستند، پس از ابتدا درست قدم بردارید!

هر فردی برای یک هدف به‌خصوص کار می‌کند، ممکن است فردی برای خرید یک مرسدس بنز تلاش کند، فرد دیگری برای خرید یک آپارتمان لوکس در شمال تهران و یا حتی ثروت آفرینی برای فرزندانشان؛ اما هدف مشترک همه افراد، رسیدن به استقلال مالی است. استقلال مالی به حالتی اطلاق می‌شود که دارایی‌های شخصی به میزانی درآمد تولید می‌کند، که هزینه زندگی فرد را پوشش می‌دهد و فرد نیازی به شغل نداشته باشد.

برایان تریسی در این کتابچه کاربردی به 5 دلیل مهم و اساسی که سد راه رسیدن به استقلال مالی و ثروت است، می‌پردازد و برای هر مورد راه‌حل‌های عملی پیش پای ما می‌گذارد.

هر چهارونیم دقیقه یک میلیونر خودساخته به جمع میلیونر‌های جهان می‌پیوندد.

در جامعه کنونی وقتی به اطراف خود نگاه می‌کنیم، افرادی را می‌یابیم که نسبت به دیگران از لحاظ مالی در سطح بالاتری قرار گرفته‌اند. ممکن است مسیر دست‌یابی به این ثروت از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد؛ اما میلیونرهای خودساخته، همگی از اصولی ثابت و اساسی در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود پیروی می‌کنند. طبق آمار هر 4 و نیم دقیقه یک میلیونر خودساخته به جهان اضافه می‌شود.

شاید پیش خود فکر کنید در شرایط اقتصادی کنونی کشور، دست‌یابی به ثروت و تبدل شدن به یک میلیونر خودساخته محال است! اما تجربه ثابت کرده که در شرایط اقتصادی نامناسب، افرادی که از نظر علمی و دانش اقتصادی در سطح بالاتری از افراد دیگر جامعه قرار دارند، به مراتب با سرعت بیشتری مسیر پیشرفت را طی می‌کنند.

پس هرگز از مطالعه در این زمینه دست نکشید! این کتابچه کاربردی برایان تریسی را به سرعت دانلود کرده و از نکات کاربردی آن بهره ببرید.

چرا این کتابچه را حتما به شما توصیه می‌کنیم؟

شرایط اقتصادی کنونی به‌گونه‌ای است که افراد زیادی به سمت ورشکستگی حرکت می‌کنند، در این بین افرادی هستند که خود را از سایر افراد جامعه جدا کرده و به سمت ثروتمند شدن حرکت می‌کنند. این کتابچه موانع اصلی در مسیر دست‌یابی به ثروت را بیان و تفسیر می‌کند.

اگر می‌خواهید در مسیر ثروت قدم بگذارید، حتما این کتابچه را مطالعه کرده و از توصیه‌های آن بهرمند شوید.

برای دانلود این کتاب الکترونیکی باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

خیر! این کتاب‌ الکترونیکی کاملا رایگان است. بوکاپو همواره بخشی از محتوا تولیدی خود را به صورت رایگان در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. هدف ما این است که بتوانیم گام کوچکی در راستای آموزش شما بزرگواران که بدنبال یادگیری هستید، برداریم.

5 دلیل برای اینکه گاوصندوق شما خالی از پول است!

با تشکر

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال شد.

اگر تا 5 دقیقه دیگر ایمیلی دریافت نکردید، پوشه اسپم (Spam) را چک کنید.

اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها