خلاصه کتاب
10 درصد شادتر

10 Percent Happier

10 درصد شادتر
10 Percent Happier
10 درصد شادتر
4.5
34 امتیاز ثبت شده
داستان حقیقی در باب رسیدن به آرامش و دوری از استرس
اثری از دن هریس (Dan Harris)
زمان مطالعه 20 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب 10 درصد شادتر, به شما می گوید که چرا هیچگاه دلیلی ندارد که ناراحت باشید. چه در مواقعی که کاری از دستتان بر نمی آید و نمی توانید تغییری اعمال کنید و چه در مواقعی که شرایط تحت کنترل شما است, هیچ دلیلی ندارد که شما ناراحت باشید. 

دن هریس, مجری و گوینده اخبار, در اولین کتاب خود در مورد مراقبه و فواید آن صحبت می کند. دن هریس در کتاب 10 درصد شادتر, به توضیح اتفاقی که در حین اجرا برایش رخ داد و شرح کارهایی که برای رهایی از آن شرایط و دست یابی به آرامش بیشتر انجام داد, می پردازد. از نظر او مراقبه و رها شدن از نفْس, روشی بسیار کارامد جهت داشتن زندگی بدون استرس است. پس اگر به دنبال کنترل ندای درونی و دست یابی به آرامش بیشتر در زندگی خود هستید, این کتاب برای شما مفید و جذاب خواهد بود.

اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که با شنیدن واژه «مراقبه» اندکی به فکر فرو می روید و دقیقا نمی دانید که چه اعمال و دست آوردهایی در پس این واژه نهفته است و همچنین اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که فرصت کافی برای مطالعه را ندارید, مطالعه خلاصه کتاب 10 درصد شاد تر را در بوکاپو از دست ندهید.

1- مدیران, محققان, و اشخاصی که شغلی پر مشغله همراه با اضطراب دارند.
2- کسانی که به دنبال افزایش آرامش, قدرت تمرکز و شادی و رضایت در زندگی هستند.
3- افرادی که به قدرت و تاثیر «مراقبه» اعتقادی ندارند.

دن هریسفیلم نامه نویس و کارگردانی آمریکایی است. هریس به عنوان یکی از فعالان رسانه های تصویری, بعد از اجرای یک برنامه تلویزیونی در مورد مذهب, با مفهوم «مدیتیشن» آشنا شده و در اثر جذابیت بالایی که این مفهوم در وی ایجاد نمود, دست به قلم برداشت تا کتاب «ده درصد شادتر» را بر اساس آنچه که دست آورد مدیتیشن است, گردآوری کرده و در اختیار سایر انسان ها قرار دهد. دن هریس در این کتاب, مدیتیشن را به عنوان راهکاری که بتواند تمام مشکلات را ارائه دهد, معرفی نکرد؛ بلکه آن را برای اندکی شادتر زیستن بیان نموده و نتایج حاصل شده از آن را دلیلی برای داشتن زندگی شادتر اعلام کرد.

نظرات کاربران

3 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
پریا راد
?
یکشنبه 18 فروردين 1398
خانم سلطانی
بهتر بود اسمشو میذاشتن مزایای مدیتیشن ...
چهارشنبه 29 خرداد 1398
نسیم جهان
خوب
پنج شنبه 20 تیر 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها