خلاصه کتاب13 کاری که افراد هوشمند انجام نمی‌دهند

13 Things Mentally Strong People Don't Do

13 کاری که افراد هوشمند انجام نمی‌دهند
13 کاری که افراد هوشمند انجام نمی‌دهند
13 Things Mentally Strong People Don't Do
۴.۵
۳۲۱ امتیاز ثبت شده است
قدرتت را پس بگیر، با ترس هایت روبه‌رو شو و ذهنت را برای شادی و موفقیت پرورش بده!
اثری از امی مورین (Amy Morin)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۵۲ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب ۱۳ کاری که افراد هوشمند انجام نمی‌دهند، راهکارهایی برای ایجاد تغییراتی بنیادین در زندگی و از بین بردن عادات بد است. امی مورین نویسنده کتاب ۱۳ کاری که افراد هوشمند انجام نمی‌دهند، ویژگی‌های افراد قدرتمند از لحاظ ذهنی را به وضوح در این کتاب شرح داده و خواننده را نسبت به اشتباهات ذهنی‌اش مرتکب می‌شود، آگاه می‌کند.

کتاب ۱۳ کاری که افراد هوشمند انجام نمی‌دهند، اثری انقلابی با استراتژی‌های روحی و روانی و کاربردی است که با کمک آن می توانید لذت شادی و موفقیت را در زندگی‌تان تجربه کنید.

اگر وقت‌تان را با نگرانی و استرس هدر می‌دهید، اگر از وعده‌های نافرجامی که به خودتان بارها داده‌اید خسته شدید، اگر خودتان را به خاطر گذشته سرزنش می‌کنید و یا نگران هستید مبادا دیگران شما را رد کنند و یا بابت رفتارتان دلخور شوند، مطالعه کتاب ۱۳ کاری که افراد هوشمند انجام نمی‌دهند، به شدت به شما توصیه می‌شود. قدرت ذهنی مثل قدرت فیزیکی به ورزش و تمرین و تمرین و تمرین نیاز دارد تا به شما اجازه دهد خوشبختی را در آغوش بگیرید.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب ۱۳ کاری که افراد هوشمند انجام نمی‌دهند، اثر امی مورین را ندارید، می‮توانید این خلاصه کتاب را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

نظرات کاربران

۳۳۸ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.