خلاصه کتاب21 درس برای قرن 21

21 Lessons For The 21st Century

21 درس برای قرن 21
21 درس برای قرن 21
21 Lessons For The 21st Century
۴
۴۲ امتیاز ثبت شده است
درس‌هایی آموزنده از قرن 21 که جهان‌بینی‌تان را تغییر خواهد داد
اثری از یووال نوح هراری (Yuval Noah Harari)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۵۳ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب ۲۱ درس برای قرن ۲۱، روایت آينده‌ای است که در سال ۲۰۵۰ گریبان‌گیر بشر خواهد شد. یووال نوح هراری نویسنده کتاب ۲۱ درس برای قرن ۲۱، در این کتاب ابتدا به تشریح مفاهیم و موضوعاتی پرداخته که انسان عصر امروز را درگیر خود کرده است. موضوعاتی مانند مهاجرت، لیبرالیسم، حق انتخاب آزاد، سیستم آموزشی و یافتن معنای واقعی زندگی، از حمله مباحثی است که در کتاب ۲۱ درس برای قرن ۲۱ در مورد آن صحبت شده است.

انسان امروز برخلاف نسل گذشته با سیل بی‌امان اطلاعات مواجه است و در این بین با تفکرات و مفاهیم متعددی آشنا می‌شود. انتخاب اینکه از میان داستان‌ها و روایت‌های مختلف کدام حقیقت هستند و کدام دروغ، تنها به یک عامل مرتبط است. در کتاب ۲۱ درس برای قرن ۲۱ ، خواهید فهمید که تنها از طریق خودشناسی قادر به درک بهتر دنیای پیرامون خود خواهید شد. چگونگی رسیدن به این خودشناسی ژرف را در این خلاصه کتاب خواهید آموخت.

بنابراین اگر نسبت به شناخت دنیای اطراف خود علاقه‌مند هستید و در بین جهان‌بینی‌های مختلف سرگردان شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم خلاصه کتاب ۲۱ درس برای قرن ۲۱ را به صورت متنی و صوتی در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۶۵ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.