خلاصه کتابهفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی

7 Strategies for Wealth & Happiness

هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی
هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی
7 Strategies for Wealth & Happiness
۴
۱۵۶ امتیاز ثبت شده است
رازهای رسیدن به ثروت و موفقیت طولانی‌مدت و ماندگار
اثری از جیم ران (Jim Rohn)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۲ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی، به توضیح راهکارهایی می‌پردازد که با خواندن آن‌ها کلید رسیدن به اهدافتان را خواهید یافت. جیم ران، نویسنده کتاب هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی از خواننده می‌خواهد که قبل از تعیین اهدافش، خود را با دانش مورد نیاز جهت نیل به خواسته‌اش مجهز کند. برای مثال، او خواننده را متوجه این نکته می‌کند که بدون داشتن دانش مالی نمی‌تواند آرزوی ثروتمند شدن را در ذهنش داشته باشد. کتاب هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی، خواننده را به نوشتن اهدافش تشویق کرده و از او می‌خواهد که تحت هر شرایطی نسبت به انجام آن‌ها متعهد بماند.

با خواندن کتاب هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی یاد خواهید گرفت که چگونه علاوه بر مدیریت درست منابع مالی‌تان، در زندگی شخصی‌تان نیز موفق عمل کنید و بدرخشید. این کتاب شما را به داشتن نظم و ترتیب بیشتر دعوت کرده و از شما می‌خواهد که هرگز دست از اهداف‌تان برندارید.

بنابراین، اگر فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی اثر جیم ران را ندارید، پیشنهاد می‌کنیم که این خلاصه کتاب آموزنده را در وبسایت و یا اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی و یا متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۱۹ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.