خلاصه کتابفلسفه ای برای زندگی

A Guide To The Good Life

فلسفه ای برای زندگی
فلسفه ای برای زندگی
A Guide To The Good Life
۴
۲۴ امتیاز ثبت شده است
هنر باستانی شاد بودن به سبک رواقیون
اثری از ویلیام اروین (William B. Irvine)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۲۹ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب فلسفه‌ای برای زندگی، درباره لذت بردن واقعی از زندگی و پایان دادن به رنجی است که زندگی مدرن امروزی و دنیای تجملات، برای نسل بشر به ارمغان آورده است. ویلیام اروین، نویسنده کتاب فلسفه‌ای برای زندگی، به تشریح فسلفه رواقیون می‌پردازد. رواقیون، اندیشمندان روم باستان بودند که بر روی راه‌های لذت بردن بیشتر در زندگی و یافتن معنای واقعی زندگی، مطالعات بسیاری انجام دادند.

این کتاب به خواننده توضیح می‌دهد که با تقوا و آرامش، می توان بیشتر از همیشه از زندگی لذت برد. کتاب فلسفه‌ای برای زندگی به خواننده توضیح می‌دهد که باید نسبت به چیزهایی که هیچ کنترل و اختیاری بر روی آن‌ها ندارد، حالت پذیرش داشته باشد.

این کتاب شما را از قید و بندهای نفسانی و حرص و طمع پایان ناپذیری که برای کسب ثروت دارید رها خواهد کرد. کتاب فلسفه‌ای برای زندگی به معنای طرد کردن مفهوم ثروت نیست؛ بلکه تاکید بر روی آرامش و پایان دادن به رنج‌هایی است که با نگرش غلط دچار آن شده‌ایم.

بدین ‌ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب «فلسفه‌ای برای زندگی» اثر ویلیام بی اروین را ندارید، می‮ توانید این خلاصه کتاب مفید را در بوکاپو مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬

نظرات کاربران

۲۵ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.