خلاصه کتابالگوریتم هایی برای زندگی

Algorithms To Live By

الگوریتم هایی برای زندگی
الگوریتم هایی برای زندگی
Algorithms To Live By
۴
۱۳ امتیاز ثبت شده است
تحلیل تصمیمات بشری با علوم کامپیوتری
اثری از برایان کریستین و تام گریفیتس (Brian Christian & Tom Griffiths)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۲۸ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب الگوریتم‌هایی برای زندگی، به ما نشان می‌دهد که چگونه همه‌روزه در زندگی شخصی خود از الگوریتم‌ها استفاده می‌کنیم، بی آنکه خودمان از وجود آن‌ها باخبر باشیم.

نویسندگان، برایان کریستین و تام گریفیتس، در این کتاب دست به معرفی انواع الگوریتم‌ها زده و نحوه صحیحِ استفاده از آن‌ها در زندگی را با مثال‌هایی بسیار ملموس، به نمایش گذاشته‌اند.

این کتابِ فوق‌العاده هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده، الگوریتم‌هایی برای حل مشکلات موجود درتصمیم‌گیری‌های روزانه و شفاف‌سازی ذهن انسان، بیان می‌کند. اگر برای مرتب کردن وسایل میز یا دفتر کارِ خود دچار مشکل هستید، یا از آن دسته از افرادی هستید که یک پیام را آن‌قدر برای دوستشان ارسال می‌کنند تا او را وادار به جواب دادن، نمایند؛ بهتر است کتابِ الگوریتم‌هایی برای زندگی، را مطالعه کنید تا دریابید که چه الگوریتم‌هایی برای سبک زندگیِ شما یا مشکلاتی که با آن سر‌و‌کار دارید، مناسب است.

بد نیست بدانید که تا کنون بیش از ۲۰۰ هزار نسخه از این کتابِ ارزشمند، به فروش رسیده‌است. پس اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که تا کنون نتوانسته‌اید این کتاب را مطالعه کنید، مطالعه خلاصه کتاب الگوریتم‌هایی برای زندگی در بوکاپو را از دست ندهید!

نظرات کاربران

۱۲ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.