خلاصه کتاببهترین خود

Best Self

بهترین خود
بهترین خود
Best Self
۴
۶۰ امتیاز ثبت شده است
خودت باش، تنها کمی بهتر
اثری از مایک بایر (Mike Bayer)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۱ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب بهترین خود یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز با مقدمه‌ای از دکتر فیل مک گرو (Dr. Phil McGraw) است.

زندگی روزمره‌تان را در نظر بیاورید: آیا در حال رشد و پیشرفت هستید؟ آیا زندگی‌تان با کار، روابط و فعالیت‌هایی که شما را به خود اصیل‌تان نزدیکتر می‌کند پر شده است یا احساس می‌کنید که گرفتار زندگی بی‌معنی و پوچی شده‌اید؟ اگر در سر رویای زندگی بهتری را می‌پرورانید، زمان آن همین الان است، همین الان باید آن رویا را به واقعیت تبدیل کنید.

برای طراحی زندگی‌ای که در همه‌ ابعاد رضایت‌بخش باشد، به ابزارهایی نیاز است؛ این ابزارها اکنون در دست شما است، کتاب بهترین خود، راه را به شما نشان خواهد داد.

مایک بایر (Mike Bayer)، که در بین هزاران نفری که زندگی‌شان را تغییر داده به مربی مایک معروف است، در طول زندگی‌اش به هر فردی کمک کرده تا در زندگی آزادی را کشف کند و بهترین نسخه‌ خود یا خود برترش باشد؛ از ستاره‌ها بگیرید تا مدیران کسب و کار و افرادی مثل خودتان.

«ارزش‌های اصلی تو چیست؟»، «آیا هر روز که می‌خوابی، نسبت به صبحی که بیدار شدی، دانشت بیشتر شده است؟»، «آیا من از سر ترس یا غفلت، بعضی از جنبه‌های سلامت فیزیکی‌ام را نادیده می‌گیرم؟»، مایک با پرسیدن این سوال‌ها یا هدایت افراد به سمت این‌که خودشان از خودشان این سوال‌ها را بپرسند، به آن‌ها کمک می‌کند تا ببینند خود برتر و خود تخریب‌گرشان به چه شکلی است. او به عنوان یک متخصص سلامت روان و مربی رشد و توسعه شخصی افراد، شاهد راه‌های شگفت‌انگیزی برای رشد و پیش‌رفت زندگی بوده است. او به خوبی چالش‌ها و کشمکش‌های ما را درک می‌کند، چرا که خودش نیز با آن‌ها مواجه بوده و البته بر آن‌ها غلبه کرده است. او می‌داند که تغییر امکان‌پذیر است.

بهترین خود با کار بر روی هر یک از هفت حوزه‌ی زندگی، یعنی توسعه و رشد اجتماعی و شخصی، سلامت، آموزشی، روابط فردی، کاری و روحی، کتابی تعاملی است که همه‌ی دانش مربی مایک را در قالب راهنمایی جمع و جور و متمرکز جمع‌آوری کرده؛ کتابی که تمایل هر فرد به تغییر را تحریک می‌کند. بهترین خود با ارائه‌ی سوالات و پرسشنامه‌هایی برانگیزاننده، شما را قادر می‌سازد تا اصالت خود را در آغوش بگیرید، چیزی که شما را از حرکت باز می‌دارد بپذیرید و با عبور از موانع و با پیش‌رفتی چشم‌گیر، برای همیشه زندگی پرشوری داشته باشید.

نظرات کاربران

۱۰۰ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.