خلاصه کتاب
بهترین خود

Best Self

بهترین خود
Best Self
بهترین خود
4.45
6 امتیاز ثبت شده
خودت باش، تنها کمی بهتر
اثری از مایک بایر (Mike Bayer)
زمان مطالعه 31 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب بهترین خود یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز با مقدمه ای از دکتر فیل مک گرو (Dr. Phil McGraw) است.

زندگی روزمره تان را در نظر بیاورید: آیا در حال رشد و پیشرفت هستید؟ آیا زندگی تان با کار, روابط و فعالیت هایی که شما را به خود اصیل تان نزدیکتر می کند پر شده است یا احساس می کنید که گرفتار زندگی بی معنی و پوچی شده اید؟ اگر در سر رویای زندگی بهتری را می پرورانید, زمان آن همین الان است, همین الان باید آن رویا را به واقعیت تبدیل کنید.

برای طراحی زندگی ای که در همه ابعاد رضایت بخش باشد, به ابزارهایی نیاز است؛ این ابزارها اکنون در دست شما است, کتاب بهترین خود, راه را به شما نشان خواهد داد.

مایک بایر (Mike Bayer), که در بین هزاران نفری که زندگی شان را تغییر داده به مربی مایک معروف است, در طول زندگی اش به هر فردی کمک کرده تا در زندگی آزادی را کشف کند و بهترین نسخه خود یا خود برترش باشد؛ از ستاره ها بگیرید تا مدیران کسب و کار و افرادی مثل خودتان.

«ارزش های اصلی تو چیست؟», «آیا هر روز که می خوابی, نسبت به صبحی که بیدار شدی, دانشت بیشتر شده است؟», «آیا من از سر ترس یا غفلت, بعضی از جنبه های سلامت فیزیکی ام را نادیده می گیرم؟», مایک با پرسیدن این سوال ها یا هدایت افراد به سمت این که خودشان از خودشان این سوال ها را بپرسند, به آن ها کمک می کند تا ببینند خود برتر و خود تخریب گرشان به چه شکلی است. او به عنوان یک متخصص سلامت روان و مربی رشد و توسعه شخصی افراد, شاهد راه های شگفت انگیزی برای رشد و پیش رفت زندگی بوده است. او به خوبی چالش ها و کشمکش های ما را درک می کند, چرا که خودش نیز با آن ها مواجه بوده و البته بر آن ها غلبه کرده است. او می داند که تغییر امکان پذیر است.

بهترین خود با کار بر روی هر یک از هفت حوزه ی زندگی, یعنی توسعه و رشد اجتماعی و شخصی, سلامت, آموزشی, روابط فردی, کاری و روحی, کتابی تعاملی است که همه ی دانش مربی مایک را در قالب راهنمایی جمع و جور و متمرکز جمع آوری کرده؛ کتابی که تمایل هر فرد به تغییر را تحریک می کند. بهترین خود با ارائه ی سوالات و پرسشنامه هایی برانگیزاننده, شما را قادر می سازد تا اصالت خود را در آغوش بگیرید, چیزی که شما را از حرکت باز می دارد بپذیرید و با عبور از موانع و با پیش رفتی چشم گیر, برای همیشه زندگی پرشوری داشته باشید.

  1. همه کسانی که فکر می کنند آن کسی که می خواهند باشند نیستند؛
  2. همه کسانی که به دنبال شناخت خود هستند؛
  3. کسانی که به دنبال زندگی اصیل تری هستند؛
  4. افرادی که فکر می کنند زندگی فعلیشان, آن زندگی ای نیست که می خواهند.

مایک بایر (Mike Bayer) که به «مربی مایک» (Coach Mike) شناخته  می شود, مربی حرفه ای رشد و توسعه شخصی, نویسنده یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز به نام خود برتر, خودت باش تنها کمی بهتر (Best Self: Be You Only Better) (2019) و مدیر عامل و بنیان گذار شرکت کست سنترز (CAST Centers), یک مرکز سلامت روانی در آمریکا است.

علاوه بر این, بایر به عنوان متخصص در برنامه ی دکتر فیل به ساخت این برنامه کمک می کند. او به عنوان مهمان در برنامه های تلوزیونی ای مانند The talk, Face the Truth, Dr. phil و DailyMail Tv حضور پیدا کرده است.

نظرات کاربران

4 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
رضا نصرزاده
خوب و عالی
یکشنبه 10 شهریور 1398
مهدیه رائض
عالی
سه شنبه 12 شهریور 1398
یوسف کریمی
عالی بود
سه شنبه 26 شهریور 1398
س. فدایی
کتاب خوبی است البته فکر کنم برای کاهش اثرات خود تخریب گر راهکارهای بیشتری باشد که یا نویسنده اشاره نکرده یا در خلاصه نیومده
دوشنبه 01 مهر 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها