خلاصه کتاب
تولد یک جرم

Born a Crime

تولد یک جرم
Born a Crime
تولد یک جرم
3.89
8 امتیاز ثبت شده
داستان هایی از دل آفریقای جنوبی
اثری از ترور نوآ (Trevor Noah)
زمان مطالعه 33 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب تولد یک جرم شامل داستان هایی از دل دوران آپارتاید و پساآپارتاید در آفریقای جنوبی است؛ داستان هایی از نگاه و با قلم ترور نوآ, کمدین محبوب و مجری برنامه دیلی شو.

تورور نوآ که در سال 1984 در آفریقای جنوبی از پدری سفیدپوست و مادری سیاه پوست به دنیا آمده است, در این کتاب, به شرح زندگی خود در دوران آپارتاید و آشفتگی های بعد از پایان آن می پردازد. آپارتاید دورانی در آفریقای جنوبی است که در آن نژادپرستی و تفکیک نژادی به صورت قانون مند و سیستماتیک در جامعه اعمال می شد.

این کتاب که از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز است, به بهترین نحو سختی ها و مشکلاتی را که مردم در آفریقای جنوبی با آن روبه رو بودند, به تصویر می کشد.

برای خواننده ای که از تاریخ این بخش از کره زمین بی اطلاع است, کتاب تولد یک جرم حقایق تعجب آوری را بر ملا می کند. اگر شما هم جزء آن دسته از خوانندگان هستید که وقت کافی برای مطالعه این کتاب را ندارید, مطالعه خلاصه کتاب تولد یک جرم در بوکاپو را به شما پیشنهاد می کنیم.

  1. کسانی که به تاریخ و جنبش های مدنی در آفریقا علاقه دارند؛
  2. طرفداران ترور نوآ؛
  3. کسانی که می خواهند داستانی الهام بخش را درباره زندگی مردی موفق بخوانند.

ترور نوآ (Trevor Noah) کمدینی سرشناس, محبوب و متولد آفریقای جنوبی است. او از سپتامبر سال 2015 اجرای برنامه معروف دیلی شو را بر عهده گرفته و تا به حال, جوایز بسیاری از جمله جایزه بهترین مجری را دریافت کرده است. او در سال 2016 کتاب تولد یک جرم را منتشر کرد که در آن به بیان خاطراتش از زندگی در دوران آپارتاید و پساآپارتاید در آفریقای جنوبی می پردازد. 

نظرات کاربران

اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها