خلاصه کتابمرزهای یک رابطه عاشقانه

Boundaries in Dating

مرزهای یک رابطه عاشقانه
مرزهای یک رابطه عاشقانه
Boundaries in Dating
۴
۱۷۸ امتیاز ثبت شده است
چه کسی مناسب ازدواج است؟
اثری از هنری کلود و جان تاونسند (Henry Cloud and John Townsend)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۹ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب مرزهای یک رابطه عاشقانه درباره اصولی است که یک رابطه دو نفره را از یک سرگرمی و گاهی یک کابوس به یک موضوع لذت‌بخش تبدیل می‌کند.

رابطه می‌تواند سرگرم‌کننده باشد، اما به‌هیچ‌وجه آسان نیست. پیدا کردن فرد مناسب و شروع یک رابطه برای خیلی از ما یک دغدغه است، اما موضوع اینجا تمام نمی‌شود.

ما فکر می‌کنیم شخص ایدئالمان را پیدا کرده‌ایم، اما در جریان رابطه، ناگهان همه‌چیز عوض می‌شود. گاهی از ادامه دادن مطمئن نیستیم و گاهی حتی نمی‌دانیم این رابطه چه سرانجامی دارد.

روزهای زیادی هست که به‌طرف مقابل نگاه می‌کنیم و مدام از خودمان می‌پرسیم این فقط یک رابطه عاشقانه زودگذر است یا چیز بیشتری از آن می‌خواهم؟

کتاب مرزهای یک رابطه عاشقانه به شما کمک می‌کند تا حد و مرزهای احساسی خودتان را پیدا کنید و بتوانید مسیر رابطه را مطابق با شخصیت خودتان پیش ببرید.

حد و مرزهای عاشقانه، شما را به فردی مسئول و درعین‌حال دوست‌داشتنی تبدیل می‌کند. مهم نیست که مرزهای یک رابطه را چه کسی تعیین کرده باشد، این مرزها می‌توانند بر هر دو نفر تأثیر بگذارند و یک رابطه سالم را بسازند. رابطه‌ای که کسی در آن مکمل کسی نیست، هیچ‌کسی از دیگری توقع عجیبی ندارد و هرکسی می‌تواند به‌تنهایی رشد کند.

بسیاری از موارد موجود در کتاب مرزهای یک رابطه عاشقانه از زندگی نویسنده‌های این کتاب برگرفته‌ شده. دکتر هنری کلود و دکتر جان تاونسند این کتاب را منعکس‌کننده تجربه آشنایی و خاطرات سال‌ها زندگی مشترکشان می‌دادند. خاطراتی که آن‌ها را به افرادی بالغ‌تر و منطقی‌تر تبدیل کرده است.

ما بر این باوریم که کتاب مرزهای یک رابطه عاشقانه به شما دیدگاه جدیدی در مورد خودتان، شریک زندگی‌تان و به‌طورکلی رابطه عاشقانه خواهد داد. مرزهای یک رابطه عاشقانه به شما اجازه می‌دهد درحالی‌که به دنبال یک رابطه سالم هستید، خودتان را بهتر بشناسید، آزادی، صداقت و صبر را در وجودتان رشد دهید و اجازه بدهید رابطه عاشقانه شما به یک ازدواج سالم تبدیل شود.

نظرات کاربران

۲۱ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.