خلاصه کتاب‌ها / رشد و توسعه مهارت‌های فردی / خلاصه کتاب ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد

خلاصه کتاب
ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد

Building Self-Confidence For Dummies

ایجاد اعتماد به‌ نفس به زبان آدمیزاد
Building Self-Confidence For Dummies
ایجاد اعتماد به‌ نفس به زبان آدمیزاد
4.2
20 امتیاز ثبت شده
شما چه قدر واقعی هستید؟
اثری از کیت برتون و برینلی پلتز (Kate Burton and Brinley Platts)
زمان مطالعه 56 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد, درباره تمام چیزهایی است که از آنها فرار می کنیم, از آنها می ترسیم و هر کاری می کنیم که با آنها روبرو نشویم.

در عمق تمام آرزوهای ما احساسی وجود دارد که در حقیقت دوست داریم به آن برسیم. زنده شدن این احساس می تواند اعتمادبه نفس ما را دوباره شکوفا کند. کتاب اعتمادبه نفس به زبان آدمیزاد, به شما کمک می کند این احساس پنهان را پیدا کنید.

ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد یک شیوه ثابت و منظم برای تمام جهان نیست, نویسندگان این کتاب اعتقاد دارند اگر متولد شده و در حال حاضر در این جهان قرار دارید حتما دلیلی برای حضورتان وجود داشته است. دلیلی که فقط منحصر به شماست و راهی که فقط شما باید در آن گام بردارید.

کسی نمی تواند راه شما را تعیین کند, اما کتاب ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد به شما کمک می کند تا راهتان را اصیل تر, واقعی تر و سریع تر از دیگران پیدا کنید.

اگر فرصت مطالعه کامل این کتاب را ندارید, می توانید خلاصه کتاب ایجاد اعتمادبه نفس به زبان آدمیزاد را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی و متنی مطالعه کنید.

  1. کسانی که هدفشان را گم کرده اند؛
  2. کسانی که احساس بی ارزشی می کنند؛
  3. افرادی که فکر می کنند اعتمادبه نفس کافی ندارند؛
  4. افرادی که از مشکلات عزت نفس در خانواده, روابط یا محل کار رنج می برند.

کیت برتون سال ها است که در شغل ها و فرهنگ های مختلف به دنبال بهترین راه برقراری ارتباط است. او یک مشاور, نویسنده و مربی موفق است و اعتقاد دارد بهترین راه برای موفق شدن, بالا بردن اعتمادبه نفس است. برتون اعتقاد دارد که همه انسان ها استعدادها, توانایی ها و ارزشهای بی نظیری دارند که راه رسیدن به آن تقویت انگیزه, خودآگاهی و اعتمادبه نفس است.

برینلی پلتز نیز شغل جالبی دارد, او در زمینه تلفیق اهداف شغلی و شخصی, با شرکت های بین المللی همکاری می کند. پلتز یک رفتارشناس است و اعتقاد دارد که مردم عادی هم می توانند باعث رشد شرکت های بزرگ شوند؛ البته اگر بتوانند استعدادهایشان را آزادانه شکوفا کنند.

سوالات متداول

کتاب اعتمادبه‌نفس به زبان آدمیزاد درباره چه موضوعی است؟
خلاصه کتاب اعتماد به ‌نفس به زبان آدمیزاد، درباره تقویت اعتمادبه‌نفس در همه‌ زمینه‌ها است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا در محل کار، روابط و زندگی خانوادگی بااعتمادبه‌نفس‌تر از قبل رفتار کنید. این کتاب با وجود تکنیک‌ها و روش‌های فوق‌العاده‌ای که در اختیارتان قرار می‌دهد، بیش‌ از آنکه یک دستورالعمل باشد، راهنمایی برای پیدا کردن اصالت و واقعیت درون شماست.
مجموعه کتاب‌های به زبان آدمیزاد درباره چه مسائلی است؟
مهم نیست که در محل کار یا تربیت فرزندان، جذب مشتری‌ها، شناخت تاریخ یا حتی درونی‌ترین مسائل روحی به مشکل برخورده‌اید؛ این مجموعه کتابْ مشکل شما را به زبان آدمیزاد حل می‌کند. خلاصه کتاب بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد و یا خلاصه کتاب اعتماد به ‌نفس به زبان آدمیزاد نمونه‌ای از این مجموعه کامل و تکرارنشدنی هستند.
نویسنده مجموعه کتاب‌های به زبان آدمیزاد کیست؟
مجموعه کتاب‌های به زبان آدمیزاد بسیار بزرگ و متنوع است. این مجموعه، سری کتاب‎های گرد‌آوری‌شده در زمینه‌های مختلف و از متخصصان هر حوزه‌ است. اگر در تقویت اعتمادبه‌نفس به مشکل برخوردید، می‌توانید خلاصه کتاب اعتماد به ‌نفس به زبان آدمیزاد از کیت برتون بخوانید. اگر به تاریخ علاقه دارید، می‌توانید کتاب یونانیان باستان به زبان آدمیزاد اثر استون ج. بچلور را بخوانید و ... .

نظرات کاربران

9 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
غلامرضا جهانشاهی
عالی عالی
پنج شنبه 06 آبان 1400
اسلام کریمی
خیلی خوب بود
شنبه 08 آبان 1400
Saman
عالی بود
پنج شنبه 13 آبان 1400
مینو علیزاده
معمولی بود
شنبه 15 آبان 1400
فاطمه صادقی
پرسشنامه اخر غیر قابل خوندنه
یکشنبه 16 آبان 1400
عرفان خراشادیزاده
خوب نبود
دوشنبه 17 آبان 1400
پوران حیدری
عالی بود.
شنبه 22 آبان 1400
داود مهاجر حق پسند
نکات کلیدی به گوش زد گرد.
شنبه 29 آبان 1400
hadi1364
ممنون از شما
دوشنبه 08 آذر 1400
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها