خلاصه کتابنمی توانی به من آسیب بزنی

Can't Hurt Me

نمی توانی به من آسیب بزنی
نمی توانی به من آسیب بزنی
Can't Hurt Me
۴
۷۹ امتیاز ثبت شده است
کنترل ذهنت را به دست بگیر و ناممکن‌ها را ممکن کن!
اثری از دیوید گاگینز (David Goggins)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۱ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی، داستان زندگی فرمانده بازنشسته یگان ویژه نیروی دریایی آمریکاست. دیوید گاگینز نویسنده کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی در این کتاب، داستان زندگی پرنشیب و فراز خود را از زمان کودکی تا زمانی‌که به نیروی دریایی ایالات متحده پیوست به تصویر می‌کشد. او در خاطراتش می‌نویسد: «خاطره‌ام از دوران کودکی، فقط رنج، سختی و شکنجه‌های روحی و جسمی پدرم است. در مدرسه هم از آسیب دیگر بچه‌ها در امان نبودم. در مدرسه آن‌قدر به من کاکا سیاه گفته‌اند که حسابش از دستم در رفته است.»

در کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی، دیوید ابتدا شرح وقایعی را که در دوران کودکی و ناجوانی‌اش پشت سر گذاشته است به قلم آورده و از میان این روایت‌های تلخ قصد دارد که نکته مهمی را با خواننده درمیان بگذارد. دیوید گاگینز بر این باور است که حتی آسیب‌های روحی و جسمی نمی‌تواند بهانه‌ای برای توقف و تسلیم شدن ما در برابر مشکلات باشد.

در کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی، شما به درک تازه‌ای از مفهوم درد و رنج خواهید رسید. در این نگاه جدید، خواهید فهمید که گذشتن از درد و فراتر از تصورات قدم برداشتن، در سایه تلاش و کار سخت به وجود می‌آید.

کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی، تنها یک زندگی‌نامه تلخ و اشک‌آور نیست بلکه سند محکمی است که نشان می‌دهد محدودیت‌ها تنها زاده افکار و ذهن‌تان است. در آن سوی درد، جایی که از نقطه امن‌تان خارج می‌شوید، نوری انتظارتان را می‌کشد که نتیجه شهامت و جسارت‌ شما است.

بنابراین اگر به دنبال خواندن زندگی‌نامه‌ای هستید که انگیزه تلاش‌تان را بالا ببرد، پیشنهاد می‌کنیم خلاصه کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی اثر دیوید گاگینز را به صورت صوتی و متنی در اپلیکیشن و وبسایت بوکاپو مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۱۰۷ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.