خلاصه کتاب‌ها / روانشناسی / خلاصه کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی

خلاصه کتاب
نمی توانی به من آسیب بزنی

Can't Hurt Me

نمی توانی به من آسیب بزنی
Can't Hurt Me
نمی توانی به من آسیب بزنی
4
17 امتیاز ثبت شده
کنترل ذهنت را به دست بگیر و ناممکن ها را ممکن کن!
اثری از دیوید گاگینز (David Goggins)
زمان مطالعه 41 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی, داستان زندگی فرمانده بازنشسته یگان ویژه نیروی دریایی آمریکاست. دیوید گاگینز نویسنده کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی در این کتاب, داستان زندگی پرنشیب و فراز خود را از زمان کودکی تا زمانی که به نیروی دریایی ایالات متحده پیوست به تصویر می کشد. او در خاطراتش می نویسد: «خاطره ام از دوران کودکی, فقط رنج, سختی و شکنجه های روحی و جسمی پدرم است. در مدرسه هم از آسیب دیگر بچه ها در امان نبودم. در مدرسه آن قدر به من کاکا سیاه گفته اند که حسابش از دستم در رفته است.»

در کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی, دیوید ابتدا شرح وقایعی را که در دوران کودکی و ناجوانی اش پشت سر گذاشته است به قلم آورده و از میان این روایت های تلخ قصد دارد که نکته مهمی را با خواننده درمیان بگذارد. دیوید گاگینز بر این باور است که حتی آسیب های روحی و جسمی نمی تواند بهانه ای برای توقف و تسلیم شدن ما در برابر مشکلات باشد.

در کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی, شما به درک تازه ای از مفهوم درد و رنج خواهید رسید. در این نگاه جدید, خواهید فهمید که گذشتن از درد و فراتر از تصورات قدم برداشتن, در سایه تلاش و کار سخت به وجود می آید.

کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی, تنها یک زندگی نامه تلخ و اشک آور نیست بلکه سند محکمی است که نشان می دهد محدودیت ها تنها زاده افکار و ذهن تان است. در آن سوی درد, جایی که از نقطه امن تان خارج می شوید, نوری انتظارتان را می کشد که نتیجه شهامت و جسارت شما است.

بنابراین اگر به دنبال خواندن زندگی نامه ای هستید که انگیزه تلاش تان را بالا ببرد, پیشنهاد می کنیم خلاصه کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی اثر دیوید گاگینز را به صورت صوتی و متنی در اپلیکیشن و وبسایت بوکاپو مطالعه کنید.

  1. افرادی که در کودکی, خشونت های خانوادگی و یا آزار و اذیت جنسی را تجربه کرده اند؛
  2. افرادی که بیشتر از تلاش و پشتکار, به استعداد و نبوغ باور دارند؛
  3. آن هایی که خیلی زود در برابر ناملایمات و موانع زندگی تسلیم می شوند.

دیوید گاگینز (David Goggins) فرمانده بازنشسته یگان ویژه نیروی دریایی آمریکاست که در مجله آمریکایی اوت ساید (Outside) به عنوان آماده ترین مرد واقعی ایالات متحده آمریکا معرفی شد. او در کودکی تحت تأثیر پدر مستبد خود, متحمل آسیب های جسمی و روحی بسیاری شد. بااین همه او با خودانضباطی و سخت کوشی توانست تبدیل به یکی از ورزشکاران برتر استقامت در جهان شود. دیوید گاگینز تنها کسی است که تابه حال توانسته آموزش های تخصصی نیروی دریایی و نیروی هوایی ایالات متحده را به پایان برساند.

نظرات کاربران

12 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
اسلام کریمی
خوب بود ممنون
چهارشنبه 01 ارديبهشت 1400
سیده هانیه حسینی
خیلی الهام بخشه
چهارشنبه 01 ارديبهشت 1400
مهدی کاظمی
بوکاپو عشقی
چهارشنبه 01 ارديبهشت 1400
عباس شفبعی
عالی
پنج شنبه 02 ارديبهشت 1400
aida
👌
پنج شنبه 02 ارديبهشت 1400
ملیکا محسنی
هر کسی قانون خود را در زندگی دارد و کالینز هم قانون خود را داشت. برای او جواب میداد و برای دیگری شاید نه ولی مطالعه آن به هیچ عنوان اتلاف وقت نیست
پنج شنبه 02 ارديبهشت 1400
شادی
بسیار عالی
پنج شنبه 02 ارديبهشت 1400
رضا نامور
عالیه
شنبه 04 ارديبهشت 1400
افشین
با تشکر
دوشنبه 06 ارديبهشت 1400
احسان دهقان
سپاس کتاب خوبی بود(۷۰٪)
جمعه 10 ارديبهشت 1400
نجات
کتاب بسیار عالی و آموزنده
چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400
علی
خیلی عالی☻
شنبه 18 ارديبهشت 1400
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها