خلاصه کتابهمه چیز را تغییر بده

Change Anything

همه چیز را تغییر بده
همه چیز را تغییر بده
Change Anything
۴
۴۹۹ امتیاز ثبت شده است
شکست‌ها را دور بزنید
اثری از کری پترسون، جوزف گرنی، دیوید ماکسفیلد، ران مک میلان و ال سوئیتزلر (Kerry Patterson, Joseph Grenny, David Maxfield, Ron McMillan and Al Switzler)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۰ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب همه چیز را تغییر بده، به شما ثابت می‌کند که خیلی از شکست‌هایتان به دلیل نداشتن اراده نیست. تک‌تک رفتارهای ما بدون اینکه حتی خودمان بدانیم، تحت تأثیر اطرافمان قرار می‌گیرد. ویژگی‌های شما به‌عنوان یک انسان، ویژگی‌های اجتماعی که با آن در ارتباط هستید و حتی قوانین جهانی که در آن زندگی می‌کنید، گاهی باعث می‌شود زمین بخورید. حتی اگر چنین چیزی را باور نداشته باشید. 

تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که چرا ۹۵ درصد از رژیم‌های غذایی با شکست مواجه می‌شوند؟ چرا تصمیمات سال نو بیش از چند روز طول نمی‌کشد؟ چرا گاهی افرادی با نیت خوب نمی‌توانند گام‌های ثابت و مثبتی بردارند؟

کتاب همه چیز را تغییر بده به شما نشان می‌دهد که نیروی اراده سنتی لزوماً پاسخی به این تلاش‌ها نیست. افراد در رفتارهای خود تحت تأثیر نیروهای بسیار ظریف‌تری قرار می‌گیرند.

این کتاب به شما یاد می‌دهد که این نیروهای قدرتمند و تأثیرگذار را درک کنید و از آن مهم‌تر، یاد بگیرید که چطور باید آن‌ها را به شیوه‌ای مثبت به کار ببندید.
رویکرد همه چیز را تغییر بده، یک رویکرد انگیزشی نیست، این نوشته با توجه به بررسی‌های روانشناسی دقیق، به شما کمک می‌کند تا تغییرات واقعی و معنی‌داری را تجربه کنید.

خیلی از ما این موضوع را به‌عنوان یک حقیقت پذیرفته‌ایم: تغییر دائمی عادت‌ها شاید غیرممکن نباشد، ولی یکی از سخت‌ترین کارهای دنیاست. 
اما کتاب همه چیز را تغییر بده ریشه این مشکل را پیدا کرده است: ریشه‌های رفتاری را بشناس، آن‌ها را تغییر بده و یک‌بار دیگر به عادات بدت نگاه کن. تو یک زندگی جدید را خواهی دید!

بنابراین، اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل این کتاب را ندارید، می‌توانید خلاصه کتاب همه چیز را تغییر بده را در کمترین زمان ممکن به‌صورت صوتی یا متنی در اپلیکیشن یا سایت بوکاپو مطالعه کنید. 

نظرات کاربران

۷۸ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.