خلاصه کتابزندگی براساس تعالیم خردمندانه دائو

Change Your thoughts, Change Your Life

زندگی براساس تعالیم خردمندانه دائو
زندگی براساس تعالیم خردمندانه دائو
Change Your thoughts, Change Your Life
۴
۲۶ امتیاز ثبت شده است
افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند‏‫
اثری از وین دایر (Wayne Dyer)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۰ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

یک چیز مهم در زندگی همه ما اشتباه است. مهم نیست شما چه کسی هستید، چقدر موفقیت کسب کرده‌اید و یا با کوله باری از شکست به آخر راه رسیده‌اید. متأسفانه هرکسی باشید یک نقطه‌ بزرگ و اشتباه درست در وسط مغزتان قرار دارد. تفکرات و نگرشی که زندگی‌تان در طول این سال‌ها به شما تحمیل کرده است. آیا برای تولد دیگری آماده هستید؟ کتاب زندگی براساس تعالیم خردمندانه دائو‫، بهترین نقطه برای آغاز راه است. این کتاب به درون مغز شما و تفکراتی که از نسل‌های قبل و حتی همین چند لحظه پیش به شما منتقل‌شده است سفرکرده و همه را دست‌خوش تغییر می‌کند.

کتاب زندگی براساس تعالیم خردمندانه دائو، بر پایه فلسفه شرقی و قدیمی تائو نوشته شده است. تائوئیسم (دائوییسم) مثل بوداییسم و هندوییسم و ... یکی از فلسفه‌های شرقی است که هرکسی در زندگی مدرن به آن نیاز دارد. اگر هنوز برای قدم گذاشتن در این راه پررمزوراز مردد هستید لحظه‌ای این جمله گاندی را با خود تکرار کنید: زندگی من پیام من است. یا نقل‌قولی از جیدو کریشنامورتی را زمزمه کنید که می‌گوید: حقیقت یک مفهوم نیست. حقیقت زندگی روزانه من است. من همیشه در عبادت هستم و همه این چیزها را در کوتاه‌ترین زمان تمرین می‌کنم. من به کسانی که با دست‌پاچگی در جاده‌ها از من سبقت می‌گیرند عشق می‌ورزم. به کسی که گوشه خیابان افتاده است، پول بیشتری می‌دهم. وقتی در بین جروبحث‌های مردم به یک محیط وارد می‌شوم سعی می‌کنم عشق را به آنجا هدیه بدهم.

آیا به دنبال درکی آسان از فلسفه شرق، درک حقیقت و یک دگرگونی اساسی هستید؟ وین دایر و تائوییسم با کتاب زندگی براساس تعالیم خردمندانه دائو به شما کمک می‌کنند.

اگر فرصت مطالعه کتاب زندگی براساس تعالیم خردمندانه دائو را ندارید، می‌توانید این خلاصه کتاب را در اپلیکیشن بوکاپو بخوانید و آن را گوش دهید.

نظرات کاربران

۳۶ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.