خلاصه کتاب‌ها / رشد و توسعه مهارت‌های فردی / خلاصه کتاب اعتماد به نفس

خلاصه کتاب
اعتماد به نفس

Confidence

اعتماد به نفس
Confidence
اعتماد به نفس
4
21 امتیاز ثبت شده
دستیابی به اعتماد به نفس و زندگی با آن
اثری از باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis)
زمان مطالعه 38 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب اعتماد به نفس, نوشته باربارا دی آنجلیس درباره باورهای غلط ما در مورد اعتماد به نفس است. او در این کتاب می گوید که خودش چطور توانست به اعتماد به نفس واقعی دست پیدا کند. همچنین, دی آنجلیس در کتابش از سه نوع مختلف اعتماد به نفس می گوید؛ نشانه های وجود یا کمبود آنها را به ما معرفی می کند و برای تقویت آنها به ما یاری می رساند.

یکی از مسائل جالبی که در این کتاب با آن آشنا می شویم, این است که برخی از افراد برای فرار از موقعیت هایی که نیاز به تلاش و کوشش دارد و حتی برای بیشتر محبوب ماندن در بین عزیزانشان, به شکل ناخودآگاه ترجیح می دهند که تا ابد با اعتماد به نفس کم خود زندگی کنند. دی آنجلیس, دلایل بیشتری برای این وضعیت به ما نشان می دهد و راه حل های کاربردی و مفیدی را به این دسته از افراد ارائه می کند تا بتوانند بالاخره از منطقه امن خود خارج شده و تبدیل به فردی شجاع شوند.

اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل این کتاب را ندارید, می توانید خلاصه کتاب اعتماد به نفس, نوشته باربارا دی آنجلیس را در بوکاپو به صورت متنی یا صوتی مطالعه کنید.

  1. افرادی که از کمبود اعتماد به نفس رنج می برند؛
  2. افرادی که نمی توانند بین غرور و اعتماد به نفس, تفکیک قائل شوند؛
  3. افرادی که از کمبود اعتماد به نفس, به عنوان یک راه فرار از تلاش و کوشش استفاده می کنند.

احتمالا باربارا دی آنجلیس را با دو کتاب رازهایی درباره زنان و رازهایی درباره مردان باید بشناسید. این دو کتاب از پرفروش ترین آثار او هستند. او بسیار خوب از روابط بین فردی و زوجی سر در می آورد؛ چراکه یک روانشناس مطرح, مشاور ازدواج, نویسنده و سخنران موفق است. باربارا کودکی و جوانی سختی را پشت سر گذاشته؛ اما از تمام تجربیات و قصه های تلخ زندگی خود درس گرفته و اکنون یک زن قدرتمند, شجاع و سرشار از اعتماد به نفس است. او علاوه بر کتاب هایی که گفتیم, آثار پرفروش دیگری هم دارد؛ مانند اعتماد به نفس, آیا تو آن گشده ام هستی, سوپ مرغ برای تقویت روح همسران و رازهای عشق ورزی.

سوالات متداول

موضوع کتاب اعتماد به نفس، نوشته باربارا دی آنجلیس درباره چیست؟
کتاب اعتماد به نفس، نوشته باربارا دی آنجلیس، درباره شکل‌های اشتباه اعتماد به نفس، باورهای غلط درباره آن و انواع آن است. دی آنجلیس همچنین، در این کتاب، تمرین‌هایی را برای شما در نظر گرفته است که کمکتان می‌کند بفهمید در چه بخش‌هایی، از اعتماد به نفس خوبی برخوردارید و در چه زمینه‌هایی نیاز به تلاش دارید.
آیا اعتماد به نفس انواع مختلفی دارد؟
در کتاب اعتماد به نفس می‌خوانیم که سه نوع از اعتماد به نفس وجود دارد؛ اعتماد به نفس رفتاری، اعتماد به نفس احساسی و اعتماد به نفس معنوی. هر کدام از این سه نوع، ویژگی‌هایی دارند که با خواندن این کتاب از باربارا دی آنجلیس با آنها بیشتر آشنا خواهید شد و می‌توانید در جهت تقویتشان گام بردارید.
بهترین کتاب ها در زمینه اعتماد به نفس چه هستند؟
هر آدمی در زندگی‌اش حداقل برای یک بار به مطالعه درباره اعتماد به نفس پرداخته است. اهمیت این مسئله باعث شده که کتاب‌های زیادی در رابطه با اعتماد به نفس نوشته شود. از میان آنها می‌توانیم به در باب اعتماد به نفس از آلن دو باتن، شجاعت، نوشته دبی فورد و اعتماد به نفس، نوشته باربارا دی آنجلیس اشاره کنیم.

نظرات کاربران

6 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
غلامرضا جهانشاهی
بد نبود
جمعه 14 آبان 1400
عباس درینی
برو جلو همه چیز برای بودن و شدن مهیا است
سه شنبه 18 آبان 1400
شادی سپهی
واقعا متفاوت بود، شادی سپهی
پنج شنبه 20 آبان 1400
آرتا وطن دوست
اگه فقط یک کتاب، این کتاب
شنبه 22 آبان 1400
ماهان نجفی
جالب بود
دوشنبه 24 آبان 1400
منیژه
عالی.🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
پنج شنبه 27 آبان 1400
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها