خلاصه کتاب
کارخانه خلاقیت

Creativity inc

کارخانه خلاقیت
Creativity inc
کارخانه خلاقیت
4
36 امتیاز ثبت شده
غلبه بر نیروهای نادیدنی که در مسیر خلاقیت قرار دارند!
اثری از اد کتمال, امی والاس (Ed Catmull, Amy Wallace)
زمان مطالعه 21 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب کارخانه خلاقیت, جزو الهام بخش ترین کتاب های موجود برای مدیران است.

یکی از چالش هایی که تمام شرکت ها با آن درگیر هستند, این است که در عین حفظ خلاقیت و نوآوری, روند سودآوری و رشد خود را نیز حفظ کنند. شرکتی که بتواند این دو پارامتر را رعایت کند, به عظمت زیادی دست پیدا می کند. پیکسار و والت دیزنی, جزو همین دسته از شرکت ها هستند و این دستاورد را مدیون ادوین کتمول, مدیر این دو مجموعه و نویسنده کتاب کارخانه خلاقیت, می باشند.

ادوین کتمول, در این کتاب, تجربه 30 سال مدیریت دو تا از مشهورترین شرکت های دنیا, یعنی پیکسار و والت دیزنی را با  ما در میان می گذارد. همچنین از تمام فراز و نشیب های موجود در مسیر نیز برای ما می گوید.

این کتاب, به معنای واقعی کلمه, شیوه صحیح مدیریت یک مجموعه را به ما می آموزد؛ پس اگر از آن دسته از افرادی هستید که فرصت کافی برای مطالعه کتاب را ندارند و به این مباحث علاقه دارند, مطالعه خلاصه کتاب کارخانه خلاقیت در بوکاپو را از دست ندهید.

  1.   مدیران اجرایی, رهبران کسب و کارهایی که در آن خلاقیت زیادی لازم است.
  2.   افرادی که می ­خواهند در شغل یا زندگی خود خلاقیت بیشتری داشته باشند.
  3. کسانی که مشتاق هستند در مورد روند پیشرفت شرکت­های معروف و محبوبی مثل پیکسار و دیزنی بیشر بدانند.

اگر از نقشی که ادوین کتمول در رشد دو شرکت پیکسار و والت دیزنی و همینطور ایجاد تحولی عظیم در دنیای انیمیشن داشت بگذریم, می توانیم او را یک متخصص علوم کامپیوتر معرفی کنیم که سهم زیادی در بهبود و توسعه گرافیک کامپیوترها داشته است.

ادوین کتمول هم اکنون مدیر دو شرکت پیکسار و والت دیزنی است. او دارنده پنج جایزه علمی و دانشگاهی از جمله Gordon E. Sawyer Award (به خاطر توسعه گرافیکی کامپیوتر) است. کتمول به همراه امی والاس (Amy Wallace) کتاب کارخانه خلاقیت را درباره ی مدیریت خلاقیت نوشته است.

امی والاس نیز نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی است. او سابقه فعالیت در مجله لس آنجلس تایمز و نیویورک تایمز را دارد. والاس در نگارش کتاب کارخانه خلاقیت, مشارکت زیادی داشته است.

نظرات کاربران

3 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
محمد ابراهیم رزاقی
سندرم میل به تایید مشکل زود هنگام راه اندازی کسب و کار، این که سیستم ها رویکردی خلاقیت محور داشته باشند نیروهای انسانی خود را هماهنگ خواهند کرد.
شنبه 20 بهمن 1397
خانم سلطانی
عملا تمامی این نکات رو در محل کار خودم دیدم وایمان دارم بهشون
سه شنبه 18 تیر 1398
رضا عابدی
خوب
شنبه 19 مرداد 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها