خلاصه کتابمرگبارترین دشمن

Deadliest Enemy

مرگبارترین دشمن
مرگبارترین دشمن
Deadliest Enemy
۴
۱۹ امتیاز ثبت شده است
جنگ تمام عیار بشر برای مقابله با بیماری های کشنده همه گیر
اثری از مایکل اوسترهولم (Michael Osterholm)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۶ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب مرگبارترین دشمن به توصیف بیماری‌های همه‌گیر خطرناکی که در ۱۰۰ سال گذشته رخ داده می‌پردازد. مایکل اوسترهولم نویسنده کتاب مرگبارترین دشمن به بررسی بیماری‌های همه‌گیری که مرگ‌بارترین نتایج را برای جامعه انسانی به همراه داشته، پرداخته است.

کتاب مرگ‌بارترین دشمن، شما را به سال‌های دوری می‌برد که مبتلایان به تب حصبه و تیوفوئید به جرم این بیماری اعدام می‌شدند. پیشرفت علم پزشکی و دست‌یابی به امکانات واکسیناسیون توانسته ریشه بسیاری از بیماری‌ها را بخشکاند اما با این‌حال هنوز در امان نیستیم.

در کتاب مرگ‌بارترین دشمن خواهید فهمید که حیات نسل انسان نه با سقوط شهاب‌سنگ به پایان می‌رسد و نه با جنگ هسته‌ای. آن‌چه که باید بیش از این دو مورد از آن واهمه داشت همین ویروس‌های عفونی خطرناکی هستند که به سادگی یک عطسه به سرتاسر جهان شیوع پیدا می‌کند.

اگر شما همزمان با شیوع ویروس کرونا کوید-۱۹ تصور می‌کنید که ظهور این بیماری بسیار عجیب است، کتاب مرگبارترین دشمن دیدگاه‌تان را تغییر خواهد داد.

بدین ‌ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب مرگبارترین دشمن، اثر مایکل اوسترهولم را ندارید، می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

نظرات کاربران

۲۲ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.