خلاصه کتابانتظار چنین فاجعه ای را نداشتم

Didn't See That Coming

انتظار چنین فاجعه ای را نداشتم
انتظار چنین فاجعه ای را نداشتم
Didn't See That Coming
۴
۴۵ امتیاز ثبت شده است
حتی اگر اوضاع بر وفق مرادت نیست، بلند شو و زندگی‌ات را از نو بساز!
اثری از ریچل هالیس (Rachel Hollis)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۹ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب انتظار چنین فاجعه ای را نداشتم، تجربه‌ای ملموس و واقعی از زبان زنی است که در حال عبور از سخت‌ترین چالش زندگی‌اش است. ریچل هالیس نویسنده کتاب انتظار چنین فاجعه ای را نداشتم، پس از ۱۶ سال زندگی مشترک، از همسرش جدا شد و در مواجهه با چنین شکستی به درس‌های بزرگی پی برد. این کتاب داستان زندگی و یا شرح جزئیات جدایی او از همسرش نیست، بلکه راهنمایی مفید برای کسانی است که می‌خواهند به سلامت و موفقیت از چالش‌های زندگی‌شان عبور کنند. نویسنده در این کتاب، تجربیات مفید و ملموس خود را با خواننده درمیان گذاشته و راهکارهای امتحان شده‌ خود را بازگو می‌کند.

در کتاب انتظار چنین فاجعه ای را نداشتم، درس‌های ارزشمندی خواهید آموخت که از طریق آن می‌توانید حتی سخت‌ترین و دردناک‌ترین چالش‌ها را نیز با موفقیت پشت سر بگذارید. ریچل، این کتاب را در حالی‌ به نگارش درآورد که اوضاع سختی را در زندگی زناشویی‌اش تجربه می‌کرد. بااین‌حال، آن وقایع ناگوار باعث شدند که او مصمم شود تا با اشتراک تجربیات ارزشمند خود، به انسان‌هایی که همانند او هستند کمک کند.

بنابراین، اگر شما هم درگیر بحرانی شده‌اید که روزگارتان را تلخ و دردناک کرده است، پیشنهاد می‌کنیم که خلاصه کتاب انتظار چنین فاجعه ای را نداشتم، در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی و متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۴۱ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.