خلاصه کتاباز هم گسیخته

Disrupted

از هم گسیخته
از هم گسیخته
Disrupted
۳.۵
۱۰ امتیاز ثبت شده است
داستان نویسنده‌ای که در جریان تغییر شغلی‌اش، اسیر حباب استارت‌آپ شد!
اثری از دن لیونز (Dan Lyons)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۲ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب از هم گسیخته، شرح وقایع و تجربیات یک نویسنده و روزنامه نگار معروف در مدت اشتغالش در یکی از استارتاپ های معروف است. دن لیونز، نویسنده‌ کتاب از هم گسیخته، در مجله Newsweek با ۲۵ سال سابقه کاری مشغول به کار بود اما از کارش اخراج شد.

حال لیونز پنجاه ساله چه کاری می‌توانست انجام دهد؟! در کتاب از هم گسیخته خواهید فهمید که چگونه لیونز شغلش را تغییر می‌دهد.‌ او مدت طولانی درباره دره سیلیکون (Silicon Valley) و انفجار تکنولوژی گزارش تهیه کرده بود و درمورد استارتاپ ها اطلاعات داشت. او با خود فکر کرد که چرا نباید به آن‌ها بپیوندد؟ او برای شروع شرکت HubSpot را انتخاب کرد و برای نقش مبهم همراه بازاریاب برگزیده شد.

در کتاب از هم گسیخته، لیونز از تجربه کاری‌اش در یک محیط جدید با تفاوت نگرش زیاد با همکارانش، صحبت کرده است. او از شرایط کاری نابسامان و مدیریت ضعیف استارتاپ‌ها پرده برداشته و اطلاعات زیادی را در اختیار خوانندگان قرار داده است.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب از هم گسیخته اثر را دن لیونز ندارید، می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

نظرات کاربران

۸ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.