خلاصه کتابتحصیل کرده

Educated

تحصیل کرده
تحصیل کرده
Educated
۴
۱۹ امتیاز ثبت شده است
دختری که از میان جهل و تعصب خانواده‌اش، به یک زن تحصیل کرده و قدرتمند تبدیل شد!
اثری از تارا وست اور (Tara westover)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۹ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب تحصیل کرده، زندگی‌نامه محققی به نام تارا وست اور است که از کودکی تحت آموزه‌های متعصبانه و زن ستیز آیین مورمونیسم قرار گرفته است. تارا وست اور، نویسنده کتاب تحصیل کرده، به خاطر اعتقاد والدینش به چنین آیینی، حتی اجازه تحصیل در مدرسه را نداشت. پس از اینکه تارا بزرگ‌تر می‌شود، از دنیای اطراف و حقایقی که در آن وجود دارد، بیشتر می‌فهمد. او تصمیم می‌گیرد که به کالج برود و ادامه تحصیل بدهد.

در کتاب تحصیل کرده خواهید خواند که تارا در تمام مدتی که از خانواده‌اش جدا می‌شود و برای تحصیل در مدارج عالی تلاش می‌کند، خانواده‌اش پیام‌های فراوانی حاوی تهدیدهای ترسناک برای او ارسال می‌کنند. اما تارا بین پیشرفت در زندگی و بودن کنار خانواده‌اش در شرایط وحشتناک، بهترین گزینه را انتخاب می‌کند. به نظر شما انتخاب تارا چه بوده است؟

کتاب تحصیل کرده نوشته دکتر تارا وست اور نخستین بار در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. این کتاب در همان سال برنده جایزه بهترین کتاب خاطرات و خودزندگینامه گودریدز و برنده جایزه بوک‌بروز (BookBrowse) شد. این کتاب همچنین در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفت و به عنوان کتاب برگزیده سال از طرف نشریات معتبر تایم، واشنگتن پست و گاردین شناخته شد.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب تحصیل کرده اثر تارا وست اور را ندارید، می‌‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

نظرات کاربران

۵۶ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.