خلاصه کتاب‌ها / مدیریت و رهبری / خلاصه کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست

خلاصه کتاب
سنگفرش هر خیابان از طلاست

Every Street Is Paved With Gold

سنگفرش هر خیابان از طلاست
Every Street Is Paved With Gold
سنگفرش هر خیابان از طلاست
4.2
6 امتیاز ثبت شده
راهی به سوی موفقیت واقعی
اثری از کیم وو چونگ (Kim Woo-choong)
زمان مطالعه 43 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست مجموعه تجربیات کیم وو چونگ است که دوست دارد او را به عنوان یک تاجر موفق و نه فقط یک تاجر ثروتمند بشناسیم. در این کتاب متوجه می شوید که برای انجام کارهای بزرگ, ابتدا باید رؤیاهای بزرگ در سر داشته باشید, سپس کیم از شیوه های مدیریتی که در گروه شرکت های دوو استفاده کرده است سخن می گوید و شما را با فوت و فن های یک مدیریت درست و موفق آشنا می کند.

اگر می خواهید از نحوه برگزاری جلسات در شرکت موفقی مانند دوو تا نحوه پول خرج کردن یکی از ثروتمندترین تاجران دنیا سر دربیاورید, مطالعه کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست را از دست ندهید.

عنوان این کتاب از یکی از گفته های کیم وو چونگ گرفته شده است که معتقد است خیابان ها پوشیده از طلا هستند و کسی که می خواهد تجارت کند باید بتواند آنها را از خیابان جمع کند. این یعنی که اگر می خواهید در کار خود موفق شوید باید همیشه حواستان به موقعیت ها و امکان های دور و برتان باشد.

اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه کامل این کتاب را ندارید, همین حالا خلاصه کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست را در سایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی و متنی دریافت کنید.

  1. کسانی که همیشه به دنبال انجام دادن کارهای بزرگ هستند؛
  2. کسانی که می خواهند یک مدیر و رهبر موفق باشند؛
  3. کسانی که دوست دارند رؤیاهایشان را دنبال کنند.

کیم وو چونگ مؤسس گروه صنعتی دوو است که در سال 2019 در 82 سالگی درگذشت. او در کودکی از طریق روزنامه فروشی به تأمین مخارج خانواده خود کمک می کرد. کیم پس از تحصیل در رشته اقتصاد, کار خود را با شرکت صنایع هان سانگ آغاز کرد و در سال 1967 توانست به همراه چهار نفر دیگر شرکت دوو را تأسیس کند. فعالیت اصلی شرکت دوو بازیابی شرکت های ورشکسته به خصوص در کشورهای درحال توسعه است. کیم وو چونگ حتی در کشورهایی که مانند ایران بازارهای بی ثباتی دارند نیز تجارت کرده است.

امروزه شرکت دوو به عنوان یکی از ثروتمندترین و بزرگ ترین شرکت های جهان با رقبای آمریکایی و اروپایی در رقابت است. کیم وو چونگ ثروت حاصل از مجموعه خود را هیچ گاه متعلق به خود و خانواده اش نداست و آن را در راه گسترش رفاه و کیفیت زندگی مردم به کار گرفت.

سوالات متداول

موضوع کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست درباره چیست؟
کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست شرح تجربیات کیم وو چونگ، مدیرعامل شرکت دوو، در حوزه کار و تجارت است. او معتقد است یک تاجر باید مانند یک ماهی‌گیر به دنبال بهترین موقعیت‌ها برای درآمدزایی باشد.
چرا باید کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست را بخوانیم؟
کیم وو چونگ در این کتاب در چهار قسمت موفق شدن در کار را به شما آموزش می‌دهد: رؤیاپردازی، مدیریت، رشد کردن و رهبری. تمام این قسمت‌ها با توصیه‌های عملی همراه‌اند.
چگونه می‌توانیم یک فرد موفق و تأثیرگذار باشیم؟
کیم وو چونگ توصیه می‌کند برای تأثیرگذار بودن، اصول مشخصی برای کارتان قائل شوید و به دیگران به اندازه خودتان ارزش بدهید. همچنین می‌توانید با مطالعه خلاصه کتاب هنر تاثیرگذاری نوشته کریس وایدنر بیشتر در این باره بدانید.

نظرات کاربران

6 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
اسلام کریمی
بسیار عالی . این کتاب را در زمان دانشجویی کارشناسی در شهید بهشتی خونده بودم .یادآوری شد ممنون
شنبه 29 آبان 1400
سیده مریم پاکزاد
من این کتاب رو خوندم.نکته قابل تامل اش اینکه متوجه میشیم چرا کالاهایی اونا دنیا رو فرا گرفته.
سه شنبه 02 آذر 1400
ویدا پاکدامن
چه با اخلاق👍
جمعه 05 آذر 1400
بهروز بهرامی
کتاب بی نظیری است.
شنبه 06 آذر 1400
منیژه
عالی.
دوشنبه 08 آذر 1400
محمود افخمی
دوست داشتم
دوشنبه 08 آذر 1400
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها