خلاصه کتابهمه دروغ می گویند

Everybody Lies

همه دروغ می گویند
همه دروغ می گویند
Everybody Lies
۳.۵
۸ امتیاز ثبت شده است
چگونه اینترنت می‌تواند شخصیت واقعی‌تان را به شما نشان دهد
اثری از ست استیونز دیویدویتس (Seth Stephens Davidowitz)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۲۹ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب همه دروغ می گویند، به تأثیر داده‌های کلان در پیش‌بینی رفتار انسان‌ها می‌پردازد. ست استیونز دیویدویتس نویسنده کتاب همه دروغ می گویند مدت زمانی در گوگل به عنوان دانشمند گوگل فعالیت می‌کرده که حاصل آن تجربیات را در این کتاب به نگارش درآورده است.

در این کتاب خواهید خواند که چرا گوگل بیشتر از هر منبع دیگری می‌تواند حقیقت را به شما آشکار کند. در کتاب همه دروغ می گویند می‌خوانید که چرا اغلب افراد وقتی با یک پرسشگر مواجه می‌شوند، ممکن است نظر واقعی خود را ابراز نکنند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که اگر شخص مصاحبه‌کننده شبیه پدر یا یکی از دوستان نزدیک‌تان باشد، احتمال دروغ گفتن شما بیشتر می‌شود! دلیل این است که بیشتر ما به خاطر مقبولیت اجتماعی و خوب دیده شدن، حقیقت را پنهان می‌کنیم. ممکن است شما فردی سیگاری باشید اما در مقابل یک پرسشگر، حقیقت را به زبان نیاورید. بااین‌حال، وقتی تنها هستید و هیچ شخصی شما را رصد نمی‌کند، با خیال راحت در گوگل به دنبال راه‌های ترک سیگار می‌گردید. مجموعه این جستجوها توسط شما و دیگر کاربران، اطلاعاتی را تشکیل می‌دهد که به آن داده‌های کلان می‌گویند. این همان موضوعی است که در این خلاصه کتاب، با جزئیات در موردش صحبت شده است.

بنابراین، اگر دوست دارید که با داده‌های کلان و تأثیر آن بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم که خلاصه کتاب همه دروغ می گویند اثر ست استیونز دیویدویتس را در اپلیکیشن و وبسایت بوکاپو به صورت صوتی و متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۲۳ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.