خلاصه کتابهمه چیز به فنا رفته

Everything is F*cked

همه چیز به فنا رفته
همه چیز به فنا رفته
Everything is F*cked
۴
۱۷ امتیاز ثبت شده است
چگونه از انبوه اخبار تلخ جان سالم به در ببریم!
اثری از مارک منسن (Mark Manson)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۷ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب همه چیز به فنا رفته، داستان چرایی امید انسان‌ها و در عین‌حال تبعاتی است که داشتن امید برایمان به همراه دارد. به عقیده مارک منسن نویسنده کتاب همه چیز به فنا رفته، وجود امید در انسان بیش از اینکه باعث شادی و آرامشش شود، به اضطراب و تنش بیشتر او دامن می‌زند. یکی از دلایلی که باعث ایجاد امید در ما می‌شود، باورهایی است که در مغز عاطفی خود ثبت کرده‌ایم. در کتاب همه چیز به فنا رفته، با عواملی که باعث ایجاد امید در انسان می‌شود بیشتر آشنا خواهیم شد و متوجه می‌شویم که انتظارات و داشتن امید گاهی اوقات می‌تواند باعث تصمیمات اشتباه از سوی ما شود.

در این کتاب خواندنی، منسن سعی دارد شما را با دلیل وجود امید و سطح انتظارات‌تان آشنا کند. برای مثال این باور از کودکی در ما وجود داشته که باید در قبال لطف‌مان به شخصی، از او محبت دریافت کنیم. این موضوع در مورد بدی‌ها نیز صادق است یعنی اگر شخصی با مشت صورتتان را نشانه گرفت فکر می‌کنید که به هر قیمتی باید کنشی متقابل نشان داد.

در کتاب همه چیز به فنا رفته خواهید خواند که چگونه با تغییر باورهای ذهن می‌توانید روی احساسات خود کنترل بیشتری داشته باشید. در پایان این کتاب خواهید فهمید که بدون امید واهی، شادی و آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد.

بنابراین اگر در اوج ناامیدی هستید و به امید نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم خلاصه کتاب همه چیز به فنا رفته اثر مارک منسن را به صورت صوتی یا متنی در وبسایت یا اپلیکیشن بوکاپو مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۱۸۹ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.