خلاصه کتاب‌ها / مدیریت و رهبری / خلاصه کتاب مالکیت بی نهایت

خلاصه کتاب
مالکیت بی نهایت

Extreme Ownership

مالکیت بی نهایت
Extreme Ownership
مالکیت بی نهایت
4.42
52 امتیاز ثبت شده
چگونه ژنرال های نیروی دریایی ایالت متحده آمریکا رهبری می کنند و پیروز می شوند؟
اثری از جاکو ویلینک و ليف ببين (Jocko Wilink & Leif Babin)
زمان مطالعه 19 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب مالکیت بی نهایت, حاصل تجربیات دو افسر نیروی دریایی آمریکا ست که رهبری بخش عملیات ویژه عراق را بر عهده داشتند. مالکیت بی نهایت, داستان خاطرات جنگ نیست, بلکه داستان دست آوردهای دو رهبر قدرتمند است که چکیده آن تجربیات را می توان در هر سازمان و مجموعه ای به کار گرفت.

جاکو ویلینک و ليف ببين, نویسندگان کتاب مالکیت بی نهایت, با شرح خاطرات جنگ, مشکل ترین و نایاب ترین درس های رهبری را آموزش می دهند.

در کتاب مالکیت بی نهایت, شاهد ماموریت این دو رهبر در شهر پرتنش رمادی عراق خواهید بود که در در کمال دشواری, به موفقیت آن ها ختم شد. آن ها پس از پیروزی هایی که به سختی به دست آوردند, متوجه شدند که رهبری در هر سطح مهمترین عامل در موفقیت یا شکست یک تیم است.

بدین ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب رهبری بدون مرز, اثر جاکو ویلینک و لیف ببین را ندارید, می‮ توانید این خلاصه کتاب مفید را در بوکاپو مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬

  1. افسرانی که باید گروهی از سربازان را برای نبرد یا جنگ آماده کنند؛
  2. افرادی که مدیریت یک گروه یا تیم را بر عهده دارند؛
  3. رهبرانی که در شرایط سخت, باید تصمیمات مهمی اتخاذ کنند.

جاکو ویلینک (Jocko Wilink), افسر بازنشسته نیروهای دریایی ویژه آمریکا, نویسنده کتاب مالکیت بی نهایت و یکی از بنیانگذاران جبهه اشلان (Echelon) است؛ اشلان برنامه ای دولتی در زمینه نظارت است که برای شنود الکترونیک و تحلیل شبکه به کار می رود. ویلینک, استاد, سخنران و مربی اجرایی این برنامه است. او بیست سال از عمر خود را در نیروهای دریایی ویژه سپری کرده و جوایزی نظیر ستاره نقره ای, ستاره برنز و ... را به خود اختصاص داد.

ليف ببين (Leif Babin) افسر سابق نيروهای دريايی ویژه آمريکا است که یکی از نويسندگان کتاب های پرفروش مالکيت بی نهایت و تقسیم رهبری است. او هم یکی از بنیانگذاران جبهه اشلان (Echelon) است که به عنوان رئیس کل, مدیر عامل, مربی رهبری, سخنران و مشاور استراتژیک شرکت ها و رهبران کسب و کار در بخش غیر نظامی کار می کند.

نظرات کاربران

5 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
محمدرازقی
بدنیست
جمعه 13 دی 1398
محمدصادق حیدری
کتاب خوبی بود. من رو تا حدی یاد «تخت خوابت را مرتب کن» انداخت. کتابی که اونم برگرفته از تجربیات یه ژنرال آمریکاییه و درس هایی مشابه این داره.
دوشنبه 11 فروردين 1399
اميرعلي گلزاري فرد
حدودا خوب
شنبه 23 فروردين 1399
masih movahed
😍
دوشنبه 16 تیر 1399
محمد صفائي
خيلى بيش از حد ساده و كم نكته
چهارشنبه 30 مهر 1399
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها