خلاصه کتابواقعیت

Factfulness

واقعیت
واقعیت
Factfulness
۴.۵
۲۰ امتیاز ثبت شده است
دلایلی که ثابت می‌کند شرایط جهان آن‌قدرها هم که فکر می‌کنیم، بد نیست!
اثری از هانس رزلینگ (Hans Rosling)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۶ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب واقعیت با دلایلی مستند، به ما ثابت می‌کند که در مورد جهان‌ بیش از حد معمول بدبین هستیم؛ درحالیکه واقعیت چیز دیگری است!

هانس رزلینگ نویسنده کتاب واقعیت، با نشان دادن آماری دقیق و درست در حوزه‌های مختلف زندگی، پرده از واقعیتی جدید برمی‌دارد. این کتاب یک بار برای همیشه شما را از جهان‌بینی منفی و آزاردهنده‌ای که باعث می‌شود جهان را سیاه و سفید ببینید، می‌رهاند. نویسنده کتاب واقعیت، یکی از دلایل مهمی که باعث اشاعه جهان‌بینی منفی در بین انسان‌ها شده را به رسانه‌ها نسبت می‌دهد. او عقیده دارد که اصحاب رسانه باید صداقت بیشتری در انتقال اخبار داشته باشند چون به‌تدریج باعث بدبینی و بی‌اعتمادی مخاطبان‌شان خواهند شد.

کتاب واقعیت یکی از کتاب‌های محبوب بیل گیتس بوده که در توصیف آن می‌گوید: «یکی از مهم‌ترین کتاب‌هایی که تابه‌حال خوانده‌ام؛ راهنمایی ضروری برای درست‌ فکر‌ کردن درباره‌ دنیا!»

بنابراین اگر شما هم در دام منفی بافی و ترس گرفتار شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم که حتما خلاصه کتاب واقعیت، نوشته هانس رزلینگ را مطالعه کنید. نسخه صوتی و متنی این خلاصه کتاب جذاب در اپلیکیشن و وبسایت بوکاپو در دسترس شماست.

نظرات کاربران

۸۴ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.