خلاصه کتاب
چرایی خود را بیابید

Find Your Why

چرایی خود را بیابید
Find Your Why
چرایی خود را بیابید
4.5
35 امتیاز ثبت شده
راهنمای کاربردی برای یافتن هدف واقعی خود و تیم خود
اثری از سایمون سینک, دیوید مید و پیتر داکر (Simon Sinek, David Mead, Peter Docker)
زمان مطالعه 22 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب چرایی خود را بیابید, به بررسی این موضوع می پردازد که هر شخص حقیقی یا حقوقی, هر کسب و کار و مجموعه ای, برای بقا, به هدفی دارای معنی نیاز دارد. این کتاب که اثری خلق شده توسط نویسندگانی همچون سایمون سینک, دیوید مید و پیتر داکر بوده و در ادامه کتاب با چرا شروع کنید (یا رهبر الهام بخش کسب و کار خود باشیم) نوشته شده است, حاوی روش ها و تمرین هایی است که به کمک آن افراد و گروه ها می توانند, قدرتمندترین توانایی های خود و البته مسائلی که به آن ها انگیزه و توانایی می بخشد را شناخته و دریابند که دقیقا چرا و به چه منظور, هر روز صبح از خواب برخواسته و به سراغ انجام کارهای خود می روند. شایان ذکر است که تا کنون بالای صد هزار نسخه از این کتاب به فروش رسیده است.

بنابراین, اگر به دنبال شغلی مناسب هستید, یا قصد دارید برای مجموعه خود بهترین کارمندان را استخدام کنید و یا حتی در پی آن هستید که درک بهتری از خود و کسانی که در محل کار یا زندگی روزمره در کنار شما حضور دارند, به دست آورید, بهتر است مطالعه خلاصه کتاب چرایی خود را بیایید در بوکاپو را در لیست کارهای خود قرار گیرد.

  1. هر شخصی که به دنبال یافتن هدف و مسیر زندگی خود است؛
  2. کارآفرینانی که در مراحل اولیه راه اندازی کسب وکار خود هستند؛
  3. رهبرانی که می خواهند اهدافی بلندپروازانه برای تیم های خود برگزینند.

سایمون سینک, یک سخنران انگیزشی است که نحوه تفکر نوآورانه اش سبب شده است تا برخی از بزرگ ترین شرکت های دنیا, از جمله مایکروسافت و اینتل, او را دعوت به ملاقات کنند. او نویسنده کتاب های پرفروش با چرا شروع کنید ( که با نام رهبر الهام بخش کسب و کار خود باشیم هم شناخته می شود) و رهبران آخر غذا می خورند نیز است.

دیوید مید, یک مربی سازمانی است و از سال 2009 با سایمون سینک همکاری می کند. در حال حاضر او مشغول برگزاری کارگاه هایی مخصوص رهبری سازمانی و انگیزه دهی است. او به افراد بسیاری در سرتاسر جهان یاری رسانده و با گروه های مختلفی از تیم های ورزشی حرفه ای گرفته تا دولت ها, کار کرده است.

پیتر داکر, افسر ارشد قبلی در رویال ایر فورس است و هم اکنون به عنوان مشاور کسب و کار ها فعالیت می کند. او هم چنین یکی از اعضای اصلی تیم با چرا شروع کنید (Start with Why) است. او نقشی اساسی در تبدیل نظریه های سایمون سینک به آموزه های عملی داشته است.

نظرات کاربران

4 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
نگین ایلاقی
عالی و الهام بخش بود
یکشنبه 15 ارديبهشت 1398
خانم سلطانی
فوق العاده بود.حتما بخونید
شنبه 01 تیر 1398
وحید توکل
مطالب جالب توجهی داشت
یکشنبه 09 تیر 1398
مریم عمرانیان
سلام حتماً خواندن این کتاب را توصیه میکنم. عالی بود دست شما درد نکنه و خدا قوت
چهارشنبه 09 مرداد 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها