خلاصه کتابیافتن بکارت من

Finding My Virginity

یافتن بکارت من
یافتن بکارت من
Finding My Virginity
۴
۱۰ امتیاز ثبت شده است
زندگی‌نامه‌ غیرعادی و عجیب و غریب یکی از بزرگترین نابغه‌های کسب و کار دنیا، ریچارد برانسون
اثری از ریچارد برانسون (Richard Branson)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۰ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب یافتن بکارت من، داستان ریچارد برانسون، یکی از بزرگترین کارآفرینان جهان است. او ۲۰ سال پس از نوشتن کتاب از دست دادن بکارت من، با ادامه داستانی که در قسمت اول ناتمام‌ مانده بود، باز می‌گردد.

کتاب یافتن بکارت من، داستان عجیب و غریب ساخت شرکت ویرجین، از یک مجله‌ دانش‌آموزی تا یکی از بزرگترین برندهای تاریخ را تعریف می‌کند. کتاب یافتن بکارت من، نشان می‌دهد هیچ چالشی آنقدر ترسناک نیست که با آن روبه‌رو نشد و هیچ فرصتی آنقدر عجیب نیست که به دنبال آن نرفت.

چیزی که برانسون می‌خواهد در این کتاب بگوید در چند کلمه‌ ساده قابل خلاصه شدن است: نگران نباشید، فقط انجامش دهید (Screw it, just do it).

حالا برنسون، ۵۰ سال پس از راه‌اندازی اولین کسب و کارش، قصد دارد نقاط عطف زندگی‌اش، شکست‌ها و پیروزی‌هایش را و آن چیزی که فکر می‌کند سبب تمایز زندگی او با دیگران شده، به اشتراک گذارد. یافتن بکارت من نگاه نزدیکی است به تلاش بی‌پایان بشر برای جابه‌جایی مرزها، شکستن قوانین و جست و جوی مرزهای جدید، حتی زمانی که چندین کسب و کار میلیارد دلاری و صدها شرکت را راه‌اندازی کرده باشید.

بدین ‌ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب یافتن بکارت من، اثر ریچارد برانسون را ندارید، می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در بوکاپو مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬

نظرات کاربران

۲۰ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.