خلاصه کتابفراتر از هوشمندی

Get Smart

فراتر از هوشمندی
فراتر از هوشمندی
Get Smart
۴.۵
۱۲۲ امتیاز ثبت شده است
چگونه مثل موفق ها فکر کنیم؟
اثری از برایان تریسی (Brian Tracy)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۸ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب فراتر از هوشمندی به شما ثابت می‌کند که تا امروز فقط از دو درصد ذهنتان استفاده کرده‌اید. برایان تریسی اعتقاد دارد که ذهن ما آن‌قدر قدرتمند است که حتی اگر صدبار دیگر هم به دنیا بیاییم نمی‌توانیم از تمام قدرت آن استفاده کنیم. این یک شعار انگیزشی نیست! کتاب فراتر از هوشمندی به شما یاد می‌دهد که از این قدرت جادویی استفاده کنید.

واقعیت این است که کارهای ما بیشتر از آنکه وابسته به بیرون باشد از درونمان سرچشمه می‌گیرد. تمام مشکلات جهان ریشه در درون انسان‌ها دارد. این یعنی اگر ذهنتان را اصلاح کنید، تغییر کردن در بیرون اصلاً سخت نیست.

البته تریسی قرار نیست شما را تنها بگذارد. مطالعه کتاب فراتر از هوشمندی، یک خودآموز جادویی برای تغییر درونی، برنامه‌ریزی بیرون و عمل کردن به شیوه موفق‌ترین‌هاست.

در گام اول باید یاد بگیرید که شیوه فکر کردنتان را تغییر بدهید. حالا می‌توانید منطقی و درست تصمیم بگیرید. تصمیم‌های منطقی باعث می‌شود که سنجیده تلاش کنید و در مسیر درستی قرار بگیرید. این مسیر درنهایت شما را به بهترین نتایج می‌رساند. تریسی به شما اطمینان می‌دهد که این روند هرگز شکست نمی‌خورد؛ چراکه بارها و بارها امتحان شده و تنها راه موفقیت است.

کتاب فراتر از هوشمندی به شما یاد می‌دهد که ذهنتان را شبیه به افراد موفق و ثروتمند تربیت کنید. چیزی که امروز هستید مجموعه‌ای از آموزش‌های اولین روز تولد شما تا همین لحظه است. افکار و دیدگاهی که هزار بار در ذهنتان تمرین شده. اما این کتاب قصد دارد که تمام این آموزه‌ها را در هم بشکند و فرد جدیدی از شما بسازد.

بنابراین، اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه کامل این کتاب را ندارید، می‌توانید همین حالا و در کمترین زمان ممکن، خلاصه کتاب فراتر از هوشمندی را به‌صورت صوتی یا متنی در اپلیکیشن بوکاپو مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۱۶ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.