خلاصه کتاب
اصول و فنون مذاکره

Getting to Yes

اصول و فنون مذاکره
Getting to Yes
اصول و فنون مذاکره
3.5
33 امتیاز ثبت شده
مذاکره حرفه ای تا رسیدن به نتیجه مطلوب
اثری از راجر فیشر, ویلیام اوری, بروس پاتن (Roger Fisher, William Ury, Bruce Patton)
زمان مطالعه 19 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب اصول و فنون مذاکره, شما را در مسیر مذاکرات , تا رسیدن به پاسخ «بله» و دریافت موافقت طرف مقابلتان, همراهی می کند.

اصول و فنون مذاکره که در سال 1981 به چاپ رسید, به عنوان مرجعی قدیمی اما کارامد برای داشتن مذاکراتی موفق محسوب می شود. تا کنون, بیش از سی سال است که اصول و فنون مذاکره, به عنوان پر فروش ترین کتاب در طول تاریخ در موضوع راهنمای مذاکره, همچنان به چاپ می رسد و تا به امروز بیش از یک میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است.

نویسندگان اصول و فنون مذاکره, فیشر, ویلیام یوری  و بروس پاتون, با بیان اصول, نکات و آموزه هایی ارزشمند و کلیدی سعی دارند تا به مخاطبین خود کمک کنند که چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای خود, مذاکراتی موفق را رقم زده و روابطی به اصطلاح برد-برد داشته باشند. بنابراین اگر رسیدن به توافقات باب میل تان در مذاکرات, یکی از دغدغه های شما به حساب می آید و همچنین اگر از آن دسته از افرادی هستید که فرصت کافی برای مطالعه ندارند, مطالعه خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره را در بوکاپو از دست ندهید.

1. مدیران, اعضای هیات مدیره و تیم مذاکره کننده شرکت¬های مختلف
2. تمام افرادی که به دنبال روشی کارامد تر برای مذاکره کردن هستند.
3. کسانی که به دنبال اتخاذ روشی برد-برد و موفق در مذاکرات شخصی وکاری خود هستند.
4. افرادی که می¬خواهند اصول و فنون اساسی و صحیح مذاکره را فرا گیرند.

راجر فیشر استاد دانشگاه هاروارد و مدیر پروژه مذاکره هاروارد (Harvard Negotiation Project) بود. فیشر متخصص مذاکره و مدیریت مناقشات و تعارضات بود. او در سطح بین المللی هم به عنوان مذاکره کننده ای متبحر شناخته می شد, به گونه ای که در حل تناقشات سیاسی بین چند کشور هم نقش اساسی ایفا کرده است.

ویلیام یوری (William Ury), نویسنده آمریکایی و کارشناس انسان شناسی است که با تجربه و دانش خود در زمینه مذارکه و تحقق بخشیدن به اهداف, در گردآوری کتاب اصول و فنون مذاکره به راجر فیشر کمک های شایانی نمود.

بروس پاتون برای مدت پانزده سال یکی از وکیلان پروژه مذاکره هاروارد بود که همانند ویلیام یوری در نوشتن کتاب اصول و فنون مذاکره به راجر فیشر کمک کرده و تجربیات خود را در اختیار خوانندگان این کتاب گذاشت.

نظرات کاربران

2 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
alidad
کتاب خوبی یود. فقط رویکردهای کاربردی کم بیان شده بود. نه فقط اینکه شرایط مختلف چی هستند، اینکه در شرایط مختلف چه رفتاری باید داشت
پنج شنبه 01 آذر 1397
میثم بازگیر
اندازه کافی خوب بود
پنج شنبه 18 مهر 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها