خلاصه کتاب
دست از عذرخواهی بردار دختر

Girl, Stop Apologizing

دست از عذرخواهی بردار دختر
Girl, Stop Apologizing
دست از عذرخواهی بردار دختر
4.6
7 امتیاز ثبت شده
یک برنامه عملی و بدون احساس شرمندگی برای زنانی که می خواهند به اهداف شان برسند
اثری از ریچل هالیس (Rachel Hollis)
زمان مطالعه 44 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب دست از عذرخواهی بردار دختر, یک برنامه عملی و کاملا کاربردی برای زنانی است که می خواهند ورای هرگونه محدودیت, به اهداف شان دست پیدا کنند. ریچل هالیس نویسنده کتاب دست از عذرخواهی بردار دختر, تجربیات خود را در این کتاب بازگو می کند و به خواننده می آموزد که چگونه با کسب مهارت هایی قدرتمند می توان مسیر رسیدن به اهدافش را هموار کند.

در کتاب دست از عذرخواهی بردار دختر, خواهید خواند که مردم به 2 دسته ابلهان قضاوت گر و افراد خوبی که قضاوت نمی کنند, تقسیم می شوند. هالیس از زنان می خواهد که به خاطر دیده شدن و یا ترس از انکار دیگران, دست به کاری نزنند و خودشان باشند.

کتاب دست از عذرخواهی بردار دختر, راهنمای زنانی است که با تعاریف سنتی از وظایف زن مشکل دارند و دوست دارند هم مادری مهربان باشند و هم مدیر و کارآفرینی قدرتمند!

بدین ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب دست از عذرخواهی بردار دختر, اثر ریچل هالیس را ندارید, می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

  1. زنانی که اهداف و رویاهای خود را به بهانه سن بالا یا نبود امکانات سرکوب کرده اند؛
  2. زنانی که به دنبال استقلال مالی و فکری هستند؛
  3. زنانی که همیشه توسط اطرافیان خود تحقیر شده اند و به خاطر ترس, قدرت انجام هیچ کاری را ندارند؛
  4. زنانی که می خواهند همانند مردان قله های موفقیت را فتح کنند.

ریچل هالیس, موسس سایت ThechicSite.com و شرکت هالیس (thehollisco.com), مادر چهار فرزند, نویسنده, سخنران انگیزشی و یک مسیحی تمام عیار است. او چندین کتاب, از جمله یک کتاب آشپزی و یک مجموعه رمان درباره زندگی یک دختر جوان در لس آنجلس نوشته است. جدیدترین کتاب او که بعد از کتاب خودت باش دختر منتشر شده است, دست از عذرخواهی بردار دختر (Girl, Stop Apologizing) نام دارد.

نظرات کاربران

1 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
نعیمه محمد پور
خیلی خوب بود.مرسی
یکشنبه 29 دی 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها