خلاصه کتابمتفکران بزرگ

Great Thinkers

متفکران بزرگ
متفکران بزرگ
Great Thinkers
۴
۸۸ امتیاز ثبت شده است
چگونه فلسفه بخوانیم؟
اثری از آلن دو باتن (Alain de Botton)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۰ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب متفکران بزرگ، به شما کمک می‌کند جهان را راحت‌تر بفهمید. این کتاب فلسفه، سیاست و جامعه‌شناسی را به آسان‌ترین شکل ممکن توضیح می‌دهد.

وقتی از سیاست، فلسفه و حتی ادبیات حرف می‌زنیم، کتاب‌های حجیمی را توی ذهنمان تصور می‌کنیم؛ فیلسوف‌هایی که ایده‌های عجیب و سخت دارند، افرادی که گیجمان می‌کنند و هیچ‌وقت نمی‌توانیم حرفشان را بفهمیم.

خلاصه کتاب متفکران بزرگ، به هرکسی اجازه می‌دهد تا درک کند که ارسطو چگونه فکر می‌کرد، مارکس چه ایده‌ای داشت، فروید چگونه به ناخودآگاه انسان سفر کرده بود و تولستوی می‌خواست چه چیزی به ما یاد دهد.

نویسنده کتاب متفکران بزرگ باور دارد که ساده‌فهم کردن مسائل، رسالتی بزرگ و شریف است. ما برای آنکه بتوانیم ایده‌ای را در زندگی روزمره و حتی جامعه محقق کنیم، نیاز داریم که آن را بفهمیم و درک کنیم. خلاصه کتاب متفکران بزرگ این ساده‌سازی را برای ما انجام می‌دهد. افکار متفکران بزرگ قرار نیست فقط در دانشگاه‌های علوم‌انسانی درس داده شوند. این‌ها ایده‌هایی برای همه هستند.

خلاصه کتاب متفکران بزرگ، خلاصه‌ای ساده از ایده‌های بزرگ‌ترین جامعه‌شناسان، فیلسوفان و نویسندگان جهان است. کسانی که می‌توانند برخی بزرگ‌ترین دشواری‌های ما در زندگی سیاسی، شغلی و شخصی را تجزیه‌ و تحلیل کنند. اگر دوست دارید یک کتابخانه بزرگ و گنجینه‌ای از تفکرات ناب را در زمانی کوتاه به دست آورید، خلاصه کتاب متفکران بزرگ بهترین گزینه است.

شما می‌توانید خلاصه کتاب متفکران بزرگ را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت متنی و صوتی، مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۵۶ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.