خلاصه کتاب‌ها / مدیریت و رهبری / خلاصه کتاب اینجا همه حضور دارند

خلاصه کتاب
اینجا همه حضور دارند

Here Comes Everybody

اینجا همه حضور دارند
Here Comes Everybody
اینجا همه حضور دارند
4.1
38 امتیاز ثبت شده
قدرت سازمان دهی بدون سازمان
اثری از کلی شرکی (Clay Shirky)
زمان مطالعه 31 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب اینجا همه حضور دارند, به بررسی تاثیر تکنولوژی اینترنت بر روابط انسانی می پردازد. بسیاری تصور می کنند که گسترش تکنولوژی مخصوصا شبکه های آنلاین اجتماعی, باعث کم شدن ارتباطات حضوری بین انسان ها گردیده است. هرچند میل شدید انسان امروزی به برقراری ارتباط های آنلاین بیش از همیشه افزایش پیدا کرده, اما این به معنای عدم تمایل افراد برای برقراری ارتباطات حضوری نیست.

کلی شرکی (Clay Shirky), نویسنده کتاب اینجا همه حضور دارند, برخلاف این باور عمومی, اعتقاد دارد که پلت فرم های آنلاین ارتباطات حضوری را به نوعی پشتیبانی می کنند.

در واقع, کتاب اینجا همه حضور دارند, دیدگاه جدیدی از تاثیر اینترنت بر روابط انسانی را برای خواننده توضیح می دهد. برای مثال, بسیاری از هزینه های تبلیغات از طریق بستر دیجیتال کاهش یافه و شرکت ها را قادر می سازد که با کمترین هزینه و از طریق کاربران خود, به معرفی خدمات شرکت خود بپردازند. برای مثال ویکی پدیا از این سیستم خدمات دهی استفاده می کند.

بدین ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب اینجا هم حضور دارند اثر کلی شرکی را ندارید, می‮ توانید این ایده ها و نکات اصلی و کلیدی این کتاب مفید را در بوکاپو مطالعه کنید.‬‬

  1. شرکت هایی که به دنبال کاهش هزینه های حفظ نیروی انسانی و بخش تبلیغات هستند؛
  2. کسانی که می خواهند در وقتشان صرفه جویی کنند؛
  3. کسانی که تصور می کنند اینترنت و گسترش تکنولوژی, انسان ها را به ایجاد روابط حضوری بی علاقه کرده است.

کلی شرکی, نویسنده آمریکایی تبار, متولد سال ۱۹۶۴ میلادی است. او مشاور و استاد در زمینه تاثیر تکنولوژی اینترنت بر صنعت روزنامه نگاری است.

شرکی, مطالعات زیادی در زمینه تاثیر اینترنت و بسترهای دیجیتال بر روی روابط انسانی و مقوله فرهنگ انجام داده است. او اولین پرفسور «رسانه نو» در بخش مطالعات رسانه کالج هانتر (Hunter College) است. کریس اندرسون در کتاب دنباله طویل (The Long Tail), از کلی شرکی به عنوان یک متفکر پیشگام, در مبحث تاثیر اجتماعی و اقتصادی تکنولوژی اینترنت بر جوامع انسانی, یاد کرده است.

نظرات کاربران

3 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
محمدامین امینی
زیاد قانع کننده نبود
چهارشنبه 15 خرداد 1398
علیا طالبی
خوب بود.
جمعه 17 ارديبهشت 1400
امین نادری
جذاب نبود.
پنج شنبه 23 ارديبهشت 1400
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها