خلاصه کتاباینجا همه حضور دارند

Here Comes Everybody

اینجا همه حضور دارند
اینجا همه حضور دارند
Here Comes Everybody
۳.۵
۲ امتیاز ثبت شده است
قدرت سازمان دهی بدون سازمان
اثری از کلی شرکی (Clay Shirky)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۳۱ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب اینجا همه حضور دارند، به بررسی تاثیر تکنولوژی اینترنت بر روابط انسانی می‌پردازد. بسیاری تصور می‌کنند که گسترش تکنولوژی مخصوصا شبکه‌های آنلاین اجتماعی، باعث کم شدن ارتباطات حضوری بین انسان‌ها گردیده است. هرچند میل شدید انسان امروزی به برقراری ارتباط های آنلاین بیش از همیشه افزایش پیدا کرده، اما این به معنای عدم تمایل افراد برای برقراری ارتباطات حضوری نیست.

کلی شرکی (Clay Shirky)، نویسنده کتاب اینجا همه حضور دارند، برخلاف این باور عمومی، اعتقاد دارد که پلتفرم‌های آنلاین ارتباطات حضوری را به نوعی پشتیبانی می کنند.

در واقع، کتاب اینجا همه حضور دارند، دیدگاه جدیدی از تاثیر اینترنت بر روابط انسانی را برای خواننده توضیح می‌دهد. برای مثال، بسیاری از هزینه‌های تبلیغات از طریق بستر دیجیتال کاهش یافه و شرکت‌ها را قادر می‌سازد که با کمترین هزینه و از طریق کاربران خود، به معرفی خدمات شرکت خود بپردازند. برای مثال ویکی‌پدیا از این سیستم خدمات‌دهی استفاده می‌کند.

بدین ‌ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب اینجا هم حضور دارند اثر کلی شرکی را ندارید، می‮ توانید این ایده ها و نکات اصلی و کلیدی این کتاب مفید را در بوکاپو مطالعه کنید.‬‬

نظرات کاربران

۴ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.