خلاصه کتاب
محکم در آغوشم بگیر

Hold Me Tight

محکم در آغوشم بگیر
Hold Me Tight
محکم در آغوشم بگیر
4.5
25 امتیاز ثبت شده
هفت گفت و گو برای داشتن یک عمر زندگی سرشار از عشق
اثری از سو جانسون (Sue Johnson)
زمان مطالعه 33 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب محکم در آغوشم بگیر, راهنمای بهبود روابط زناشویی و رسیدن به تفاهمی ماندگار و عمیق بین زوج هاست. دکتر سو جانسون نویسنده کتاب محکم در آغوشم بگیر در این کتاب با آوردن مثال هایی مستند و واقعی از زوج های مختلف, به بیان راه کارهایی عملی در خصوص بهبود روابط زناشویی می پردازد. در کتاب محکم در آغوشم بگیر خواهید خواند که چرا بعد از مدتی روابط عاشقانه زوج ها دیگر شور و احساسات آتشین اولیه را ندارد و درمقابل چنین تغییراتی باید چه کرد.

در دنیایی که همواره با خطرات و اتفاقات غیرقابل پیش بینی مواجه هستیم, پیوندهای عاطفی خصوصا روابط عمیق بین همسران می تواند تنش و استرس افراد را تا حد زیادی کاهش دهد. در کتاب محکم در آغوشم بگیر متوجه خواهیم شد که با گفت گوی سازنده و سالم می توانیم سخت ترین چالش های زندگی را با کمک شریک مان پشت سر گذاشته و از زندگی زناشویی مان بیشتر لذت ببریم.

بنابراین اگر شما هم به دنبال بهبود روابط زناشویی خود هستید, پیشنهاد می کنیم کتاب محکم در آغوشم بگیر نوشته دکتر سو جانسون را در اپلیکیشن یا وبسایت بوکاپو به صورت صوتی با متنی مطالعه کنید.

  1. زوج هایی که در خطر جدایی از یکدیگر هستند؛
  2. همسرانی که به دنبال بهبود روابط زناشویی و شادی بیشتر در زندگی شان هستند؛
  3. کسانی که همواره با همسرشان در مورد کوچک ترین مسائل مشاجره و اختلاف نظر دارند.

سو جانسون (Sue Johnson) روان شناس بالینی, مشاور خانواده و نویسنده بریتانیایی است که در کانادا زندگی می کند. او با ابداع روش درمان هیجان مدار یا ای.اف.تی (Emotionally Focused Therapy) موفق شد که تحول بزرگی در درمان مشکلات زوج ها و خانواده ایجاد کند. روش جانسون بر پیوند عاطفی و واکنش احساسی افراد به یکدیگر در موقعیت های مختلف تأکید دارد. یکی از مهم ترین و پرفروش ترین کتاب های او در این زمینه کتاب محکم در آغوشم بگیر است.

جانسون, با بیش از 25 سال سابقه تحقیق و تجربه عملی, به همه همکارانش نشان داده که روش مشاوره او کاملا کاربردی و تاثیرگذار است. او اکنون به آموزش متخصصان جدید مشغول است و در مؤسسه های علاقه مند به این روش در سراسر دنیا سخنرانی می کند.

نظرات کاربران

5 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
اسلام کریمی
بجز یکی دو نکته چیز خاصی نداشت
شنبه 05 مهر 1399
امیر ارسلان شفیعی
فوق‌العاده، مفید و کاربردی 👌
شنبه 05 مهر 1399
حمیرا کریمی واحد
کتاب خوبی بود اما گاهی اوقات شرایط بد جامعه خواسته یا ناخواسته هر چقدرم پیوند عاطفی قوی ای داشته باشی باعث ورود ناملایمات به زندگی زوج ها و به تبع آن مشاجره و ...
یکشنبه 06 مهر 1399
امید
همین نکات ساده، مهم هستند.
چهارشنبه 09 مهر 1399
حاج حجت
جالب بود 🌹
دوشنبه 14 مهر 1399
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها