خلاصه کتاباقبال چگونه اتفاق می‌افتد

How Luck Happens

اقبال چگونه اتفاق می‌افتد
اقبال چگونه اتفاق می‌افتد
How Luck Happens
۴
۳۵ امتیاز ثبت شده است
چگونه علم خوش اقبالی را وارد زندگی حرفه‌ای و شغلی‌تان کنید
اثری از جنیس کاپلان و برنابی مارش (Janice Kaplan & Barnaby Marsh)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۲۶ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب اقبال چگونه اتفاق می‌افتد، به بررسی عوامل خوش اقبالی می‌پردازد و به شما می‌آموزد که چگونه اقبال را وارد تمام جنبه‌های زندگی‌تان کنید. جنیس کاپلان، نویسنده کتاب اقبال چگونه اتفاق می‌افتد، به این موضوع می‌پردازد که اقبال و شانس دو مفهوم متفاوت هستند که یکی از آن‌ها، تحت کنترل ما هست و دیگری تحت کنترل ما نیست!

به نظر شما آیا شانس و اقبال واقعاً وجود دارند؟ آیا راهی برای افزایش خوش‌اقبالی وجود دارد؟

پاسخ این سوال‌ها در کتاب اقبال چگونه اتفاق می‌افتد، گنجانده شده است. در این کتاب، اتفاقاتی که به صورت عامیانه شانسی و تصادفی تلقی می‌شوند، بررسی شده‌اند. بررسی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که بسیاری از رویدادهای به‌ظاهر تصادفی، در واقع تحت کنترل خود افراد هستند.

همچنین در کتاب اقبال چگونه اتفاق می‌افتد، تکنیک های ساده‌ای برای ایجاد اقبال بیشتر در عشق و ازدواج، کسب و کار و حرفه، سلامت، شادی و روابط خانوادگی ارائه شده است. علاوه بر این، راهکارهایی برای پیشگیری از بداقبالی معرفی شده‌اند.

بدین ‌ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب اقبال چگونه اتفاق می‌افتد اثر جنیس کاپلان را ندارید، می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به‌صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۱۹۰ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.