خلاصه کتابچگونه کمال گرا نباشیم

How To Be An Imperfectionist

چگونه کمال گرا نباشیم
چگونه کمال گرا نباشیم
How To Be An Imperfectionist
۴.۵
۵۱۷ امتیاز ثبت شده است
چگونه خود را از کمال گرایی رها کرده و بدون هیچ ترسی زندگی کنیم
اثری از استفان گایز (Stephen Guise)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۵ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب چگونه کمال گرا نباشیم کتابی خودآموز در زمینه رشد فردی و تغییر عادت‌های رفتاری است. بسیاری از ما عادت داریم که، برای مثال، تنها زمانی کاری را شروع کنیم که همه چیز کاملاً آماده باشد. این طرز فکر به کمال‌گرایی معروف است. استفان گایز، نویسنده کتاب چگونه کمال‌گرا نباشیم، توضیح می‌دهد که چطور این طرز فکر می‌تواند موجب شکست افراد در زندگی شده و در بلندمدت آثار مخربی بر جسم و ذهن آن‌ها بگذارد.

همه ما می‌‌خواهیم تا جایی که امکان دارد نسبت به اتفاقات اطراف خود خوشبین باشیم یا با اعتمادبه‌نفس بالا، اهداف خود را دنبال کنیم اما کمال‌گرایی، که ریشه در انتظارات نامعقول ما دارد، جلوی راه ما را می‌گیرد. استفان گایز راهکارهایی را توصیه می‌کند که برای تغییر عادت‌های رفتاری شما بسیار کاربردی هستند. با خواندن کتاب چگونه کمال‌گرا نباشیم یاد می‌گیرید چطور انتظارات خود را تغییر داده و به فردی ناکمال‌گرا تبدیل شوید.

بنابراین اگر فکر می‌کنید که کمال‌گرایی زندگی شما را مختل کرده و جلوی پیشرفت‌تان را گرفته است، پیشنهاد می‌کنیم خلاصه کتاب چگونه کمال‌گرا نباشیم نوشته استفان گایز را در اپلیکیشن یا وبسایت بوکاپو به‌ صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۳۲۹ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.