خلاصه کتاب
چگونه مانند والت دیزنی شوید

How To Be Like Walt

چگونه مانند والت دیزنی شوید
How To Be Like Walt
چگونه مانند والت دیزنی شوید
3.98
7 امتیاز ثبت شده
چگونه سختی های زندگی والت دیزنی باعث خلق شخصیت های انیمیشن هایش شد
اثری از پت ویلیامز و جیم دنی (Pat Williams & Jim Denney)
زمان مطالعه 25 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب چگونه مانند والت دیزنی شوید, در مورد یکی از تاثیرگذارترین مردان تاریخ یعنی والت دیزنی صحبت می کند و جزئیات زندگی اش را از زمان کودکی شرح داده است.

پت ویلیامز و جیم دنی, نویسندگان کتاب چگونه مانند والت دیزنی شوید, تمام سطوح مختلف زندگی دیزنی را با هم ترکیب می کنند تا داستانی ساده از تخیل, خوش بینی و استقامت او را به خواننده نشان دهند. نویسندگان کتاب چگونه مانند والت دیزنی شوید, تلاش دارند تا با کنار زدن حواشی زندگی والت دیزنی, جادوی این انسان باشکوه را به شما نشان دهند تا آن را الگوی زندگی خود کنید.

بدین ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب چگونه مانند والت دیزنی شوید, اثر پت ویلیامز را ندارید, می ‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی و متنی مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬‬‬

  1. کسانی که تصور می کنند والت دیزنی یک زندگی راحت و مسیری هموار برای موفقیت داشته است؛
  2. آن هایی که به ایده های بهتر دیگران حسادت می کنند؛
  3. آن دسته مدیرانی که در برابر ناملایمات به سرعت ناامید می شوند.

پت ویلیامز (Pat Williams) بنیان گذار و معاون ارشد تیم بسکتبال اورلاندو مجیک (Orlando magic) است. او همچنین سخنران انگیزشی برتر آمریکایی است که برای هزاران نفر از مدیران سازمان هایی نظیر Fortune 500, انجمن های ملی و دانشگاه ها و مؤسسات غیرانتفاعی سخنرانی کرده است. او در حال حاضر نویسنده بیش از 100 کتاب است.

جیم دنی (Jim Denney) یکی دیگر از نویسنده های کتاب چگونه مانند والت دیزنی شوید, بوده که در نوشتن این کتاب با پت ویلیامز همکاری کرده است. او کتاب های زیادی با پت ویلیامز نوشته که یکی از آن ها چگونه تفاوت ایجاد کنید (The Difference You Make) است.

نظرات کاربران

اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها