خلاصه کتاب‌ها / انگیزشی / خلاصه کتاب چگونه یک اسب را به پرواز درآوریم

خلاصه کتاب
چگونه یک اسب را به پرواز درآوریم

How To Fly a Horse

چگونه یک اسب را به پرواز درآوریم
How To Fly a Horse
چگونه یک اسب را به پرواز درآوریم
4.3
47 امتیاز ثبت شده
تاریخچه مخفی آفرینش، نوآوری و اکتشاف
اثری از کوین اشتون (Kevin Ashton)
زمان مطالعه 29 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

انسان یعنی خلق کردن, انسان یعنی آفرینندگی. کوین اشتون, یکی از پیشگامان تکنولوژی است که مستقیما همه چالش های فرساینده در فرآیند آفرینش را تجربه کرده است.

او حالا پس از سفری 20 ساله از خلق و نوآوری, قصد دارد تا در سفری به اختراعات بزرگ بشریت در طول تاریخ, راز خلاقیت و موفقیت مخترعان و مکتشفان بزرگ را کشف کند و بفهمد که چگونه آن ها دست به نوآوری زده اند. از آزمایشگاه کریستالوگرافی که در آن اسرار DNA برای اولین بار توسط زنی فراموش شده فاش شد تا مغازه دوچرخه فروشی ای در اوهایو که در آن برادران وایت یک اسب را به پرواز درآوردند, کوین در این کتاب نشان می دهد که چگونه خلاقیت یک فرآیند تفکر تدریجی و معمولی است که هر کسی قادر به انجام آن است.

چگونه یک اسب را به پرواز درآوریم, با مثال هایی از موتزارت (Mozart) تا ماپت ها (Muppets), از ارشمیدس (Archimedes) تا اپل (Apple) و از کاندینسکی (Kandinsky) تا کوکاکولا (Coca-Cola) نوشته ای ضروری برای کسانی است که دوست دارند نوآور و خلاق باشند.

اگر شما هم می خواهید به جرگه نوآوران بپیوندید, مطالعه خلاصه کتاب چگونه یک اسب را به پرواز درآوریم را در بوکاپو از دست ندهید!

  1. کسانی که می خواهند بدانند ایده های نو از کجا می آید؛
  2. افرادی که به دنبال شکوفایی خلاقیت و آفرینندگی در خود هستند؛
  3. کسانی که فکر می کنند برای خلاقیت و آفرینندگی باید نبوغ و هوشی استثنایی داشته باشند.

کوین اشتون (Kevin Ashton), مبتکری بریتانیایی در حوزه تکنولوژی است. او عبارت اینترنت اشیاء را برای توصیف شبکه اشیاء متصل به اینترنت در جهان فیزیکی خلق کرده است. کوین یکی از بنیان گذاران آزمایشگاه Auto-ID Center  در دانشگاه MIT نیز است. نوشته های او درباره تکنولوژی و نوآوری در مجله هایی همچون کوارتز (Quartz), مدیوم (Medium), آتلانتیک (The Atlantic) و نیویورک تایمز (The New York Times) به چاپ رسیده است.

نظرات کاربران

9 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
محمدرازقی
عالیه
چهارشنبه 30 بهمن 1398
یاسرتوکلی
باحال بود
شنبه 03 اسفند 1398
محمدصادق حیدری
کتاب خوبی بود. اما نه بیشتر از چند نکته ی کوتاه مثل این که «خالقان ایده، نابغه نبودن، فقط انسان های پرتلاش و صبوری بودن که مدام به مشکل بر میخوردن و اون ها رو حل میکردن»، «تو مسیر موفقیت صبور باش و متعهد به هدفت»، «با یه تیم همراه شو و ایده هات رو عملیاتی کن».
همه ش همین بود
سه شنبه 06 اسفند 1398
سعید صفار
عالی
یکشنبه 11 اسفند 1398
سید امین میر
سلام و درود تاثیر گذار و خوب بود ممنونم
شنبه 24 اسفند 1398
نوید توحید
کتاب خوبی بود اما فاقد راه حل عملی است و صرفا تکیه بر بیان تاریخچه کرده است مثلا در خصوص اینکه استیو جابز ذهنی باز داشته تنها میگوید باید ذهنی باز داشت و هیچ راه حل عملی برای آن ارائه نکرده است.
جمعه 15 فروردين 1399
Erfan
کتابش از همین الان که خوندنش تموم شد ذهنم رو درگیر خودش کرده و راهکاراش رو دارم استفاده میکنم
سه شنبه 13 خرداد 1399
علیا طالبی
خوب بود.
شنبه 11 ارديبهشت 1400
ایوب حجتی
خوب بود
چهارشنبه 20 مرداد 1400
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها