خلاصه کتابچگونه دیگران را شیفته خود کنید!

How to Make People Like You in 90 Seconds or Less!

چگونه دیگران را شیفته خود کنید!
چگونه دیگران را شیفته خود کنید!
How to Make People Like You in 90 Seconds or Less!
۴
۷۳ امتیاز ثبت شده است
چگونه در کمتر از 90 ثانیه دیگران را مجذوب خود کنیم؟
اثری از نیکولاس بوتمن (Nicholas Boothman)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۲۸ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

فرقی ندارد که شما در چه زمانی کجا ایستاده‌اید و به چه کاری مشغول هستید. سطح مهارت‌های ارتباطی با دیگران در کسب موفقیت  شما تاثیر به سزایی دارد. بنابراین اگر قصد دارید مهارت‌های ارتباطی خود را ارتقا دهید یا حتی اگر در روابط اجتماعی خود قوی هستید باز هم مطالعه این کتاب به شما توصیه می‌شود.

چگونه دیگران را شیفته خود کنید مشهور‌ترین کتاب نیکولاس بوتمن است. او در کتاب خود، با استفاده از علم روانشناسی، مهارت های ارتباطی و تمرکز بر روی مفهوم هماهنگی، تکنیک های خاصی را به شما ارائه می‌کند که با استفاده از آنها می توانید روابط اجتماعی موثرتری را تجربه کنید و خیلی زود با دیگران ارتباط برقرار کنید.

 با مطالعه این کتاب می آموزید که چگونه با زبان بدن و حتی تن صدا، بر روی افراد تاثیر بگذارید. خیلی سریع‌تر ارتباط موثر برقرار کنید و هر زمانی که نیاز است به یک مکالمه خاتمه دهید. با تمرین و یادگیری این مهارت‌ها، به راحتی می‌توانید با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید و از دیدن نتیجه آن شگفت زده شوید.

پس اگر تصمیم‌ گرفته‌اید  سطح مهارت های ارتباطی خود را ٰارتقا دهید، مطالعه خلاصه کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنید را در بوکاپو را از دست ندهید.

نظرات کاربران

۳۰۷ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.