خلاصه کتاباز ایده تا اجرا

Idea to Execution

از ایده تا اجرا
از ایده تا اجرا
Idea to Execution
۳.۵
۱۱ امتیاز ثبت شده است
نحوه‌ی بهینه‌سازی، سیستم‌سازی و برون‌سپاری کارها در کسب‌وکار شما
اثری از آری میسل، نیک ساننبرگ (Ari Meisel, Nick Sonnenberg)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۲۹ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب از ایده تا اجرا، به کار آفرینان و استارت آپ‌ها کمک می کند تا حتی با وجود محدودیت‌هایی نظیر کمبود بودجه و غیره، بتوانند هرچه زودتر، ایده‌ی خود را پیاده‌سازی کرده و وارد بازار شوند.

تاکنون شده با یک کسب و کار فعال رو به رو شوید که قبلا ایده اجرا آن را در سر داشته اید؟ بسیاری از افراد اینگونه هستند؛ به جرات می‌توان گفت آنها به دو دلیل عمده‌ نداشتن طرح کسب و کار مشخص (بیزینس پلن) و کمبود منابع مالی به سراغ اجرای ایده‌ خود نمی‌روند.

کتاب از ایده تا اجرا در سال ۲۰۱۶ توسط نویسندگان، آری میسل و نیک ساننبرگ تالیف شده است، آنها در این کتاب باور مرسوم را که برای اجرای یک ایده، ماه‌ها تحقیق گسترده و بودجه‌ای کلان ضروری است، را رد می‌کنند.

این کتاب که شامل داستان شکل‌گیری یک کسب و کار خدماتی (کسب و کاری که نویسندگان این کتاب بنیان‌گذاران آن هستند)، بدون امکانات خاص مالی و تنها در یک شب است، اطلاعاتی سودمند به همراه عقاید جدید و جالبی را در مورد استارت آپ ها، محدودیت‌های و چگونگی مدیریت آنها، در اختیار شما قرار می‌دهد.

شما با خواندن این کتاب، با چالش‌های پیش‌ روی استارت آپ‌ها، بیشتر آشنا خواهید شد. همچنین با استفاده از سه ابزاری که نویسندگان در اختیار شما قرار می‌دهند، می‌توانید کسب و کار نو پای خود را هرچه سریع‌تر به موفقیت برسانید.

پس اگر تاکنون موفق به خواندن این کتاب آموزنده نشده‌اید، مطالعه خلاصه کتاب از ایده تا اجرا را در بوکاپو از دست ندهید.

نظرات کاربران

۲۰ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.