خلاصه کتابرهبری

Leading

رهبری
رهبری
Leading
۴.۵
۲۴۵ امتیاز ثبت شده است
درس‌ هایی از زندگی و کار در منچستریونایتد
اثری از الکس فرگوسن (Alex Ferguson)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۴۴ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب رهبری درباره رسیدن به نقطه‌ای است که شکست در آن معنایی ندارد. وقتی همیشه برنده می‌شوید، همه دوست دارند رمز موفقیت شما را بفهمند. وقتی یکی از بهترین مربیان فوتبال درباره رمز موفقیت تیمش صحبت می‌کند، همه دوست دارند صحبت‌هایش را بشنوند. سِر الکس فرگوسن در طول ۲۷ سال سرمربیگری خود در منچستریونایتد، ده‌ها جام به دست آورد. او تیم‌های زیادی را شکست داده و امروزه  جهان° او را نمادی از برنده بودن می‌داند.

بازیکنان بزرگی مثل کریستیانو رونالدو زیر نظر این اسطوره به ستاره‌هایی تکرار نشدنی تبدیل‌شدند. مهم نیست که آن‌ها چه کسانی بودند یا سبک بازی آن‌ها چگونه بود، با وجود رهبری مثل فرگوسن آن‌ها تقریباً همیشه برنده بودند.

مطالعه کتاب رهبری به شما کمک می‌کند تا بفهمید چگونه می‌توان تا این حد موفق بود. چه چیزی تیم فرگوسن را تا این حد شکست‌ناپذیر کرده بود؟

مطمئناً حضور بازیکنانی مثل دیوید بکهام، کریستیانو رونالدو و وین رونی در این پیروزی‌ها بی‌تأثیر نبوده، اما موضوع شگفت‌انگیز این است که  حتی با رفتن این بازیکنان هم فرگوسن همچنان به پیروزی ادامه داد.

کتاب رهبری گنجینه باارزشی از سال‌های زندگی و مربی‌گری الکس فرگوسن است، او در این کتاب با زبانی صمیمی از اسرار رهبری‌اش پرده برمی‌دارد و روش‌هایی را به شما یاد می‌دهد که عملکرد سطح بالا را برای هر فردی تضمین می‌کند.

بنابراین، اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل این کتاب را ندارید، می‌توانید خلاصه کتاب رهبری، نوشته الکس فرگوسن را به صورت صوتی و متنی در اپلیکیشن و وبسایت بوکاپو مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۳۱ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.