خلاصه کتاب
از دست دادن بکارت من

Losing My Virginity

از دست دادن بکارت من
Losing My Virginity
از دست دادن بکارت من
4.2
30 امتیاز ثبت شده
زندگی نامه غیر عادی و عجیب و غریب یکی از بزرگترین نابغه های کسب و کار دنیا، ریچارد برانسون
اثری از ریچارد برانسون (Richard Branson)
زمان مطالعه 41 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

از دست دادن بکارت من, خاطرات و تجربیات ریچارد برانسون در طول دوران زندگی شخصی و حرفه ای اش است. برنسون در کسب و کارهای متنوعی از جمله حمل و نقل هوایی (Virgin Atlantic Airways), موسیقی (Virgin Records و V2) و نوشیدنی (Virgin Cola) گرفته تا خدمات مالی و لباس عروسی فعالیت کرده است.

جالب است که برانسون در همه این کسب و کارها پیشتاز است و حتی دوم هم نیست! در کتاب از دست دادن بکارت من, متوجه خواهید شد که چگونه برانسون با پیدا کردن فرصت های طلایی در بازارهایی که نیاز مشتریان دیده نشده بود به این کسب و کارها ورود می کرد.

کتاب از دست دادن بکارت من داستان فردی است که با ترکیب توانایی کسب و کار بیل گیتس (Bill Gates) و غریزه تبلیغاتی بارنوم (P. T. Barnum) توانست در کسب و کار و زندگی شخصی اش موفق شود.

بدین ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب از دست دادن بکارت من اثر ریچارد برانسون را ندارید, می‮توانید این خلاصه کتاب مفید را در بوکاپو مطالعه کنید.‬‬‬‬‬‬‬

  1. مدیرانی که به دنبال اجرای ایده ای نو هستند؛
  2. کارآفرینانی که به دنبال راه اندازی کسب و کاری جدید هستند؛
  3. کسانی که به زندگی شخصی افراد موفق علاقه دارند؛
  4. افرادی که نقش رهبری و مدیریت جمعی را, از خانواده تا کارمندان, بر عهده دارند.

ریچارد برانسون نویسنده کتاب های از دست دادن بکارت من, یافتن بکارت من و تجارت به سبک ریچارد برانسون, یکی از کارآفرینان پرتلاش و موفق معاصر است. داستان زندگی و ریسک های کاری او سرلوحه بسیار از کارآفرینان جوان بوده و تاثیر بزرگی بر آن ها داشته است.

برانسون, بنیانگذار و مدیر گروه ویرجین در سال 1950 در انگلیس به دنیا آمد. او در 16 سالگی مجله دانش آموز ( Student) را به عنوان اولین کسب و کار خود راه انداخت. شرکت ویرجین در سال 1970 به عنوان واسطه ای که آلبوم های موسیقی را از طریق پست برای خریداران می فرستاد تاسیس شد. فعالیت های ویرجین به مرور زمان آنقدر زیاد شد که امروزه به بیش از 100 کسب و کار در حوزه های مختلفی همچون حمل و نقل, سرگرمی, خرده فروشی, رسانه, خدمات مالی و انتشارات وارد شده است.

در سال 2000 میلادی, ریچارد برانسون به خاطر کارآفرینی ها و خدمات بزرگی که در تجارت انجام داده بود, از طرف کاخ باکینگهام نشان شوالیه را دریافت کرد. ثروت او تا سال 2018 چیزی حدود 5 میلیارد دلار گزارش شده است.

نظرات کاربران

2 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
یوسف کریمی
بهترین زندگینامه ای که خوندم
و مهم تری عامل موفقیت : فقط نترس
موفقیت شجاعت می خواهد
یکشنبه 06 مرداد 1398
سجاد شکری
شاهکاری از برانسون
جمعه 11 مرداد 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها