خلاصه کتاب
ایده عالی مستدام

Made to Stick

ایده عالی مستدام
Made to Stick
ایده عالی مستدام
4.5
32 امتیاز ثبت شده
چگونه ایده های ماندگار بسازیم؟
اثری از چیپ هیث و دن هیث (Chip Heath, Dan Heath)
زمان مطالعه 20 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

تا به حال شده ایده ای در سر داشته باشید و بخواهید آن را به شیوه ای درست پیاده سازی کرده و اجرا کنید اما ندانید چه باید بکنید؟ در کتاب «ایده عالی مستدام» که جزو ده کتاب برتر حوزه کسب وکار سایت آمازون معرفی و به ده ها زبان زنده دنیا ترجمه شده, برادران هیث علت ماندگار شدن بعضی ایده ها و اینکه چه عواملی باعث از یاد رفتن ایده ای دیگر می شود را توضیح می دهند. این کتاب ضمن ایجاد تحول در شیوه ارتباطاتتان, شما را با شش اصل کلیدی برای ماندگاری ایده هایتان آشنا می کند. از طرفی با به کارگیری مثال های گوناگون از افراد و مشاغل متفاوت, متن این کتاب برای طیف وسیعی از افراد قابل فهم است.

  1. اشخاصی که می­ خواهد محصول جدید خود را به بازار معرفی کند.
  2. افرادی که در حوزه بازاریابی فعالیت می­ کنند.
  3. مدیران شرکت های تبلیغاتی
  4. افراد فعال در رسانه های اجتماعی که می­ خواهند تاثیرگذار باشند.

چیپ و دن هیث دو برادر آمریکایی هستند. چیپ هیث استاد دانشگاه استنفورد است و در زمینه استراتژی کسب وکار تدریس می کند. چیپ مشاور شرکت ها و انجمن های معروفی از جمله گوگل و انجمن قلب آمریکا بوده است.

دن هیث نیز در دانشگاه دوک مشغول به کار است و در بخش آموزشی این دانشگاه, برنامه جدیدی با هدف تقویت اثر رهبران بخش اجتماعی ایجاد کرده است. دن, در سال 1977, شرکتی به نام Thinkwell تاسیس کرد که در زمینه تولید متون آموزشی خلاقانه, برای کارمندان و مدیران, فعالیت می کند.

برادران هیث, تا کنون, 4 کتاب بسیار معروف تالیف کرده اند که خلاصه کتاب های قاطع, ایده عالی مستدام و کلید را بزن آن ها, در بوکاپو موجود است.

نظرات کاربران

3 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
سعید اکبری
بسیار عالی و کاربردی
یکشنبه 01 مهر 1397
محمد ابراهیم رزاقی
نقاط مشترک و داستان های گوناگون که یک ایده را عالی می سازد.
جمعه 12 بهمن 1397
سروش بیدخ
بدون شک یکی از بهترین کتابهایی هست که خوندم، خلاصه ای که توی بوکاپو ارائه شده بسیار کامل و دربرگیرنده ی بیشترنکاتی هست که توی کتاب گفته شده، با این وجود خوندن نسخه ی کامل کتابو پیشنهاد میکنم
چهارشنبه 19 تیر 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها