خلاصه کتاب‌ها / روانشناسی / خلاصه کتاب شاید نیاز داری با یک نفر حرف بزنی

خلاصه کتاب
شاید نیاز داری با یک نفر حرف بزنی

Maybe You Should Talk To Someone

شاید نیاز داری با یک نفر حرف بزنی
Maybe You Should Talk To Someone
شاید نیاز داری با یک نفر حرف بزنی
4.1
45 امتیاز ثبت شده
روان درمانگر چه کسی است و چگونه مشکلات زندگی افراد را حل می کند
اثری از لوری گاتلیب (Lori Gottlieb)
زمان مطالعه 42 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب شاید نیاز داری با یک نفر حرف بزنی کتابی خودآموز برای آشنایی بیشتر افراد با مشکلات رفتاری آن ها در زندگی و راه درمان آن هاست. لوری گاتلیب نویسنده کتاب شاید نیاز داری با یک نفر حرف بزنی تجربیات شخصی خود را هم به عنوان یک متخصص سلامت روان و هم به عنوان کسی که خود به روان درمانی نیاز داشت, با شما به اشتراک می گذارد.

کتاب شاید نیاز داری با یک نفر حرف بزنی به شما کمک می کند تا مشکلات حقیقی خود را پیدا کنید و با شناخت آن ها گامی در جهت تغییر زندگی تان بردارید.

هر انسانی در زندگی با مسائل زیادی مواجه می شود. لوری گاتلیب معتقد است که ریشه بسیاری از این مسائل در بین همه انسان ها مشترک است. با خواندن کتاب شاید نیاز داری با یک نفر حرف بزنی یاد می گیرید که در موقعیت های دشوار زندگی چطور رفتار کنید تا سرنوشت خود را به دست خودتان رقم بزنید.

بنابراین اگر شما هم به دنبال درک بهتر مشکلات رفتاری خود هستید, پیشنهاد می کنیم خلاصه کتاب شاید نیاز داری با یک نفر حرف بزنی نوشته لوری گاتلیب را در اپلیکیشن و وبسایت بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

  1. افرادی که در حال حاضر به درمانگرها مراجعه می کنند؛
  2. کسانی که تمایل دارند تغییری در شخصیت خود ایجاد کنند؛
  3. و انسان هایی که از وضعیت زندگی خود ناراضی اند.

لوری گاتلیب (Lori Gottlieb) روان درمانگر و نویسنده آمریکایی است. او در مجله آتلانتیک (The Atlantic), در بخش درمانگر عزیز (Dear Therapist) به مخاطبان خود کمک می کند تا با مشکلات روزمره زندگی مقابله کنند. او پیام های متعددی از دیگران در مورد مشکلات کوچک و بزرگ زندگی شان دریافت می کند. هر دوشنبه, گاتلیب یکی از این پیام ها را انتخاب کرده و راه حلی برای رفع مشکل آن شخص پیشنهاد می کند. لوری گاتلیب برای نشریه های مختلفی مانند مجله نیویورک تایمز کار کرده است, و به عنوان یک متخصص سلامت روان, به برنامه های تلویزیونی و رادیویی متعددی مثل برنامه امروز (The Today Show) دعوت شده است. کتاب شاید نیاز داری با کسی حرف بزنی (Maybe You Should Talk to Someone) کتاب خودآموز و پرفروش او است که در مورد تجربه های روان درمانی اش است. یک سریال تلویزیونی نیز به اقتباس از این کتاب تولید شده است.

نظرات کاربران

19 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
سجاد
مشکلات گفته شده بود ولی راه مرتفع کردن آن را توضیح نداده بود
پنج شنبه 20 آذر 1399
ماشاالله ابراهیمی
عالی
جمعه 21 آذر 1399
اسلام کریمی
به کلاس بوکاپو نمی خوره این کتاب ,
شنبه 22 آذر 1399
الهام شفیعی
خوب بود
جمعه 12 دی 1399
سینا شریف زاده
عالی بود
دوشنبه 15 دی 1399
كتاب‌فروشي هميشه
این کتاب فضای داستانی داره، و واقعن خوندنش لذتبخشه. جذابه، آدم رو به فکر در مورد چیزهای مهم زندگی وادار می‌کنه، و آموزنده‌ست. مثل یه داستان می‌شه خوندش و لذت برد. شبیه کتابهای اروین یالومه.
دوشنبه 15 دی 1399
شاهین
عالی
پنج شنبه 09 بهمن 1399
سمیه جعفری
خلاصه ش خیلی دلچسب نبود،سعی کرده بود یک عالمه مطلب رو خلاصه کنه،که هرکدوم از مطالب رو ناتمام جا میگذاشت،وآدم نمیتونست درک درستی ازش داشته باشه
دوشنبه 13 بهمن 1399
محمدرضا کهاری پور
👌🤌
شنبه 18 بهمن 1399
فاطمه حیران
این کتاب بسیار عالی و مفید است بویژه در این موقعیت بحران کرونا و اعتیاد بیشتر مردم به شبکه های اجتماعی، مطالعه این کتاب ضروری است.
پنج شنبه 14 اسفند 1399
رسول احمدیان
چندان مفید نبود اومده یسری داستان گفته اخرشم نوشته احساساتتون رو سرکوب نکنید دلیلشو که احتمالا نبود معنا و هدفه پیدا کنید همین.
یکشنبه 24 اسفند 1399
مریم احمدی
عالی
پنج شنبه 05 فروردين 1400
فاطمه عسگری پور
خوب
سه شنبه 17 فروردين 1400
علیا طالبی
خوب بود.
شنبه 11 ارديبهشت 1400
مهدیس اشرفی
خوب بود ممنون
یکشنبه 19 ارديبهشت 1400
سجاد فتح اله پور
خیلی خوب بود، پیشنهاد می کنم مطالعه کنید.
شنبه 15 خرداد 1400
مصطفی محمدی
کتابی خوبی بود البته به جز آخر کتاب که فقط یک راهکار ارائه داده بود و اونم گریه کردن و بروز احساسات بود، راه حل دیگه ای نبود و شاید هم چون خلاصه شده اینطوره. ویکتور فرانکل توی کتاب در جستجوی معنا راه حل دیگه ای برای حل مشکلاتی از این دست ارائه داده. "لوگوتوراپی یا معناطلبی". خوندنش رو توصیه می کنم. در این زمینه کتاب غول درون هم کتاب خوبیه.
سه شنبه 18 خرداد 1400
منیژه
عالی.🥀🥀🥀🥀
چهارشنبه 16 تیر 1400
فاطمه اسلامی
سطح کتاب متوسط و توقعم بیشتر از این بود
جمعه 12 شهریور 1400
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها