خلاصه کتابمردان مریخی، زنان ونوسی

Men Are from Mars, Women Are from Venus

مردان مریخی، زنان ونوسی
مردان مریخی، زنان ونوسی
Men Are from Mars, Women Are from Venus
۴.۵
۴۰ امتیاز ثبت شده است
راهنمای داشتن روابط عاطفی پایدار و موفق
اثری از جان گری (John Gray)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۵۳ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی، بر اساس مطالعاتی که بر روی هزاران زوج انجام شده نوشته شده و راهنمایی برای شناخت بیشتر زنان و مردان از یکدیگر است. دکتر جان گری نویسنده کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی سال‌ها در زمینه اختلافات زوجین مطالعه کرده و از طریق تجربیاتی که به‌دست آورد، اقدام به نگارش این کتاب گرفت. در این کتاب فرض بر این گرفته شده که مردان از سیاره مریخ و زنان از سیاره ونوس هستند.

نویسنده در کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی با این مثال می‌خواهد به خواننده نشان دهد که دنیای زنان و مردان با یکدیگر تفاوت‌های فاحشی دارد و نمی‌توان بدون توجه به آن عمل کرد. برای مثال نویسنده در این کتاب رفتار مردان را در برهه‌هایی از زندگی زناشویی به کش توصیف می‌کند. مردان همانند کش از رابطه زناشویی خود برای مدتی فاصله گرفته اما مجددا به حالت قبل برمی‌گردند. با مطالعه این خلاصه کتاب نکات بسیار آموزنده‌ای درخصوص تفاوت‌های زنان و مردان خواهید آموخت که روی تحکیم روابط زناشویی‌تان تأثیر قابل توجهی دارد.

بنابراین اگر شما هم به دنبال شناخت بیشتر مردان و بهتر کردن روابط‌تان با آن‌هاهستید، پیشنهاد می‌کنیم خلاصه کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی نوشته دکتر جان گری را در اپلیکیشن یا وبسایت بوکاپو به‌صوت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

نظرات کاربران

۵۲ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.