خلاصه کتاب
ریز عادت ها

Mini Habits

ریز عادت ها
Mini Habits
ریز عادت ها
3.9
39 امتیاز ثبت شده
با ایجاد عاداتی بسیار کوچک در زندگی تان، اهداف بزرگ تان را به راحتی محقق کنید
اثری از استفن گایز (Stephen Guise)
زمان مطالعه 37 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب ریز عادت ها, به بررسی اهمیت عادات در زندگی و نقشی که در سرنوشت ما بازی می کنند, می پردازد. استفن گایز نویسنده کتاب ریز عادت ها راه کارهای بسیار کاربردی در زمینه تغییر عادات غلط و جایگزین کردن آن ها با عادات خوب را در اختیار خواننده قرار می دهد. کتاب ریزعادت ها شما را به چالشی سخت و دشوار دعوت نمی کند بلکه مصرانه از شما می خواهد که آرام آرام و با قدم های بسیار کوچک مسیر تغییرتان را شروع کنید.

شاید تصور کنید که با داشتن انگیزه کافی برای رسیدن به هدفی خاص, هیچ مشکلی شما را از پای درنخواهد آورد اما اشتباه فکر می کنید! کتاب ریز عادت ها به صورت شفاف برای تان توضیح خواهد داد که در مسیر رسیدن به اهداف گاهی انگیزه و اراده نیز به کارتان نخواهد آمد. این کتاب آموزنده گام به گام در مسیر رسیدن به اهداف و خلق عادات جدید با شما بوده و مسیر تحقق رویاهای تان را هموار می کند؛ حتی اگر در تصورتان نگنجد.

بنابراین اگر فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب ریز عادت ها نوشته استفن گایز را ندارید, می توانید این خلاصه کتاب خواندنی را در وبسایت و اپلیکیشن بوکاپو به صورت صوتی یا متنی مطالعه کنید.

  1. افرادی که به راحتی انگیزه خود را در مسیر اهداف شان از دست می دهند؛
  2. کسانی که به دنبال تغییر عادات جدید و مفید در زندگی شان هستند؛
  3. آن هایی که ترس از تحقق نیافتن اهداف شان هستند و به این خاطر از ادامه راه منصرف شده اند.

استفن گایز (Stephen Guise) در سال 2012 در رشته مدیریت مالی فارغ التحصیل شد. او بعد از فارغ التحصیلی به مدت یک سال بدون توقف به دنبال شغلی مناسب بود اما نتیجه ای نگرفت. استفن, سرانجام بعد از مدتی از شنیدن جواب های منفی خسته شد و تصمیم گرفت که برای علاقه شخصی خود به عنوان بلاگر شروع به فعالیت کند. او در آن وبلاگ مطالبی که طبق تجربه به آن دست یافته بود و یا از افراد مشهور شنیده بود را با خوانندگانش درمیان می گذاشت. بعد از مدتی همین وبلاگ باعث موفقیت چشم گیر او شد و خوانندگان بسیاری پیدا کرد.

گایز اعتقاد دارد که رد شدن و شنیدن جواب نه باعث تلاش بیشتر افراد شده و آن ها را مصمم به انجام کارهایی می کند که کاملا تحت کنترل خودشان باشد. از دیگر کتاب های استفان گایز می توان به کتاب چرا کمال گرا نباشیم, اشاره کرد.

نظرات کاربران

6 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
امیر ارسلان شفیعی
جالب بود برام
شنبه 26 مهر 1399
خدیجه مرادی
ممنونم که این کتاب رو آوردید....
شنبه 26 مهر 1399
اسلام کریمی
چیز تازه ای نداشت
یکشنبه 27 مهر 1399
hiva rad
عالييي
یکشنبه 27 مهر 1399
سما رحمانی
عالی و کاربردی
یکشنبه 27 مهر 1399
محمد صفائي
خوب بود،چندتا نكته جديد داشت
دوشنبه 28 مهر 1399
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها