خلاصه کتاب
استثنایی ها

Outliers

استثنایی‌ها
Outliers
استثنایی‌ها
4
34 امتیاز ثبت شده
داستان موفقیت نخبگان
اثری از مالکوم گلدول (Malcolm Gladwell)
زمان مطالعه 20 دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

چگونه می توان به فردی مشهور و بسیار موفق تبدیل شد؟ با تلاش بسیار و صد البته متولد شدن در مکان و زمان مناسب! این کتاب آموزنده و در عین حال سرگرم کننده که در ژانر انسان شناسی فرهنگی, تا کنون پرفروش ترین کتاب بوده, مخاطب خود را با اسرار پشت پرده زندگی انسان های موفق و تاثیرگذار, آشنا می کند. مالکوم گلدول, نویسنده و ژورنالیست, مفهوم «مرد خود ساخته» را افسانه ای بیش نمی داند و در این اثر به این سوال که «اصلی ترین عاملی که باعث متمایز شدن افراد موفق می شود چیست؟» پاسخ می دهد.

  1. استادان مراکز علمی, معلمین, مربیان انگیزشی, مشاورین و والدین
  2. کسانی که می خواهند حقیقتی نادیده گرفته شده در مورد موفقیت بدانند.
  3. افراد مشتاق برای درک بهتر عوامل موفقیت انسان

مالکوم گلدول نویسنده ای کانادایی و ساکن نیویورک است. او برای نوشته هایش, معمولا از مطالعات جامعه شناسی, روانشناسی اجتماعی و داستان های کسب وکار استفاده می کند.

گلدول از سال 1996 برای نشریه نیویورک تایمز مقاله می نویسد. ویژگی منحصربفرد قلم گلدول, ارائه مطالب علمی و مستدل, با زبان تخیلی و شیرین است که این سبک, در بین دوستدارانش به سبک گلدولی معروف است.

مالکوم گلدول, نویسنده کتاب های معروفی از جمله استثنایی ها, یک نگاه و نقطه عطف است که همگی آن ها کتاب هایی جذاب و خواندنی هستند.

نظرات کاربران

4 نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.
سینا رضانواز
کتابی بود که خوبه یکبار خونده بشه اما درسته نکاتی که مطرح میشه مفیدن و دیدگاه انسان رو تغییر میدن اما باید حواسمون باشه که هرچقدر تلاشمون موثرتر باشه شانسمون هم بیشتر خواهد بود
جمعه 09 فروردين 1398
محمدامین امینی
عالیه، ممنون بوکاپو
یکشنبه 22 ارديبهشت 1398
سام
خوب بود ،اینکه عامه تصوراتشون درباره افراد موفق بیشتر به تلاش و استعداد برمیگرده ولی درراین کتاب عوامل دیگه ای که زیاد هم به خود افراد بستگی نداره مثل محل تولد،سال و ماه تولد و...را بدون تاثیر نمیدونه ،البته اینکه چقدر میشه از نظر علمی این عوامل را موثر دانست بحث دیگه ایه؟؟!!
یکشنبه 13 مرداد 1398
علی سالاری
عالی بود، کتاب خوبی در جهت شناخت عوامل موفقیت هست.
سه شنبه 15 مرداد 1398
اپلیکیشن بوکاپو
کاربردی‌ترین اپلیکیشن مطالعه
خلاصه صوتی و متنی برترین کتاب‌ها