خلاصه کتابگاو بنفش

Purple Cow

گاو بنفش
گاو بنفش
Purple Cow
۴.۵
۸۱ امتیاز ثبت شده است
متحول کردن کسب‌وکارتان با یک قانون ساده
اثری از ست گادین (Seth Godin)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۱۹ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

کتاب گاو بنفش، به زیبایی به ما می‌آموزد، چگونه محصول یا خدمت خود را خاص و چشم‌گیر جلوه دهیم؛ به گونه‌ای که چشمان مشتری بالقوه ما همانند زمانی که یک گاو بنفش رنگ را در میان گله‌ای از گاو‌های معمولی می‌بیند، روی محصول یا آگهی خدمات ما قفل شود.

همه ما روزانه، با محصولات تکراری و خسته کننده بسیاری روبرو می‌شویم و بی‌تفاوت از کنار آن‌ها می‌گذریم. کم پیش می‌آید که چشممان روی یک کالا یا محصول قفل شود و توجهمان به آن جلب شود. بر اساس همین موضوع اگر بخواهیم فروش خود را افزایش دهیم باید کلا یا محصولی داشته باشیم که آن‌قدر متمایز و خارق‌العاده باشد تا توجه همه را به خود جلب کند. این کتاب، دقیقا در مورد همین موضوع است.

ست گادین، نویسنده و فعال مطرح دنیای بازاریابی و برند‌سازی، در کتاب گاو بنفش که تا به حال بیشتر از ۲۳ بار تجدید چاپ شده و جزو پرفروش ترین کتاب‌ها در وال استریت ژورنال است می‌گوید: ھدف من در کتاب گاو بنفش آشکارسازی اين مسئله است که داشتن میل بیشتر بـه انجـام کارھـای شـگفت‌انگيـز و اصطلاحا ریسک کردن، باعـث ايمني هرچه بيشتر کسب‌و‌کارتان می‌شود نه افزایش خطر.

ما به لطف قلم روان ست گودین، در این کتاب اصول و روش‌های متمایزسازی محصول را خواهیم آموخت؛ گامی بسیار مهم که سبب متمایز شدن کسب‌و‌کار ما نسبت به رقبایمان شده و ما را در مسیر موفقیت قرار می‌دهد.

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که زمان کافی برای مطالعه این کتاب را ندارید، خلاصه کتاب گاو بنفش در بوکاپو را از دست ندهید.

نظرات کاربران

۳۳۱ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.