خلاصه کتاباستعداد نافرمانی و شکستن قوانین کار و زندگی

Rebel Talent

استعداد نافرمانی و شکستن قوانین کار و زندگی
استعداد نافرمانی و شکستن قوانین کار و زندگی
Rebel Talent
۴
۸۵ امتیاز ثبت شده است
چگونه، چرا و چه وقت باید قوانین را نادیده بگیریم
اثری از فرانسسکا جینو (Francesca Gino)
مطالعه خلاصه کتاب
زمان مطالعه ۵۸ دقیقه
کتاب صوتی موجود است
درباره کتاب
مناسب چه کسانی است
درباره نویسنده

فرانسسکا جینو در کتاب استعداد نافرمانی و شکستن قوانین کار و زندگی، داستان‌های جذابی روایت می‌کند از کسانی که با سرپیچی از قوانین و مقررات دست به کارهای بزرگی زده‌اند. او همچنین داستان کسب‌وکارهایی را تعریف می‌کند که به دلیل محدود کردن خود به قوانین و نداشتن خلاقیت، شکست سنگینی متحمل شده‌اند.

جینو نشان می‌دهد که نافرمانی و رعایت نکردن قوانین همیشه منجر به هرج‌ومرج و دردسر نمی‌شود، بلکه نافرمانی می‌تواند در حالت مثبتْ نتایج درخشانی داشته باشد.

پژوهش‌ها حاکی از آن است که عده‌ای از مردم به طور ذاتی از استعداد نافرمانی بهره‌مند هستند، اما سایر مردم نیاز دارند تا این روحیه را در خود تقویت کنند.

فرانسسکا جینو پس از مطالعات و تحقیقاتی که درباره افراد نافرمان انجام داده، نتیجه گرفته است که نافرمانی پنج عنصر اساسی دارد. او پنج عنصر اساسی نافرمانی را با روایت کردن داستان‌های واقعی از افراد و کسب‌وکارهای مختلف در کتاب خود توضیح داده است.

افراد نافرمان همیشه قدری متفاوت‌تر از دیگران هستند، ترسی از قضاوت شدن ندارند و به راحتی می‌توانند مخالفت خود را با قوانین اعلام کنند.

اگر شما هم می‌خواهید خودتان را از قید و بندهایی که جلوی پیشرفتتان را گرفته‌اند رها کنید، مطالعه این کتاب را از دست ندهید. چنانچه به هر دلیلی فرصت مطالعه کامل کتاب را ندارید، می‌توانید خلاصه کتاب استعداد نافرمانی و شکستن قوانین کار و زندگی، اثر فرانسسکا جینو را به صورت صوتی و متنی از سایت و اپلیکیشن بوکاپو دریافت کنید.

نظرات کاربران

۱۴ نظر در مورد این خلاصه کتاب ثبت شده است.